sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.36 EUR
67.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Essence
Essence Primer 5v1 Wonder Full podklad pod make-up 10 Svetlo-stredný 30 ml
Kód: 2405753
 
EAN: 4059729491145
 
4.21 EUR
140.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wonder Full Primer 5v1 od essence bude vaším dokonalým spoločníkom pre bezchybnú pleť. Tento základn
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
10.93 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, snímateľný poťah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
9.67 EUR
17.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Express je rýchle disperzné lepidlo na lepenie za horúca aj za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
12.96 EUR
12.97 EUR
17.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzné lepidlo určené na lepenie dreva a príbuzných materiálov vystavených vyššej vlhkosti či krátkodobému pôsobeniu vody.
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Essence
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Teplý med 5 g
Kód: 2500416
 
EAN: 4059729516800
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tyčinka pod oči Bright eyes! od essence odstráni tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a zanechá vám s
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
-1%Zľava
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.94 EUR
1.95 EUR
3.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.42 EUR
4.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
AKCE
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
Kód: 2503268
Kód dod.: 369509
EAN: 8591235019797
 
3.38 EUR
4.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Het
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Kód: 2503515
Kód dod.: 401060
EAN: 8594002537593
 
12.88 EUR
3.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
Kód: 2506071
Kód dod.: 401163
EAN: 8591235091427
 
17.13 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
Kód: 2505046
Kód dod.: 401307
EAN: 8591235083002
 
18.61 EUR
3.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
Kód: 2507409
Kód dod.: 401286
EAN: 8591235096651
 
17.13 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
Kód: 2505045
Kód dod.: 401301
EAN: 8591235082982
 
17.13 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná malírska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500883
Kód dod.: 400814
EAN: 8591235036176
 
11.66 EUR
11.67 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
78.46 EUR
15.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací nátier. Špeciálny vodou riediteľný základný nátier pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretrečení bežným (hlavne maliarským) nátierom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatopenej vody a nikotínu.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
36.86 EUR
1.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Struktura maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 7,5 kg
REMAL
REMAL Struktura maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 7,5 kg
Kód: 2504336
Kód dod.: 400924
EAN: 8591235045529
 
21.03 EUR
2.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
5.42 EUR
21.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napríklad maľovania štetcom alebo valčekom, striekania, tupovania hubou a používania maliarskych šablón.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
9.20 EUR
23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom pre dekorácie moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubkou a používanie maliarskych šablón.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
39.42 EUR
2.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na malovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je jednoducho spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.