sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 500 g
Kód: 2503484
Kód dod.: 430960
EAN: 8591235030594
 
2.73 EUR
5.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Supermal Classic extra, 25 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 25 kg
Kód: 2508355
Kód dod.: 400096
EAN: 8591235098389
 
38.99 EUR
1.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chystáte sa vymalovať doslova celý dom, alebo chcete len univerzálnu, vysoko belostnú maliarsku farbu? Jednoduché riešenie v podobe modernej maliarskej farby má meno SUPERMAL.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Kód: 2503294
Kód dod.: 430518
EAN: 8591235022100
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb na použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 350 g
Kód: 2502816
Kód dod.: 430300
EAN: 8594002536008
 
3.68 EUR
10.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 1 kg
Kód: 2502823
Kód dod.: 430307
EAN: 8594002536312
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Lazurol liehové moridlo, svetlý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol liehové moridlo, svetlý dub, 500 ml
Kód: 2504268
Kód dod.: 330005
EAN: 8591235043037
 
4.72 EUR
4.73 EUR
9.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Liehové moridlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
3.68 EUR
10.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
-1%Zľava
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Fino
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Kód: 2507851
Kód dod.: 956097
EAN: 5201314991007
 
1.29 EUR
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické mikroténové sáčky Fino s uzatvárateľným klipom sú ideálne pre každodenné použitie v domácnosti.
AKCE
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Kód: 2508305
Kód dod.: 248121
EAN: 8591235098495
 
22.94 EUR
9.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
4.72 EUR
4.73 EUR
9.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
4.72 EUR
4.73 EUR
9.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
13.67 EUR
3.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
23.64 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
4.86 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná matná latexová emulzná farba na steny a stropy v interiéroch.
AKCE
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
0.82 EUR
3.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
22.64 EUR
2.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
10.18 EUR
10.19 EUR
45.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PERSIL XXL TABLETY 37 DÁVKY EXPERT STAIN RENOVAL DISCS 0767
Henkel Persil
PERSIL XXL TABLETY 37 DÁVKY EXPERT STAIN RENOVAL DISCS 0767
Kód: 2603532
Kód dod.: 716147
EAN: 9000101830767
 
19.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpad, zatahovacie, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, zatahovacie, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1806467
Kód dod.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.95 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO vrecia na odpadky, silné 13 µ, rozmer vreciek 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusov. Kvalitné odpadkové vrecia pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
viGO!
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
Kód: 1808335
Kód dod.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektne sa hodí pre malé koše v akomkoľvek tvare. Výrobok je vyrobený z nízkohustotného polyetylénu, dá sa recyklovať.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
23.64 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
2.16 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátierky užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
2.68 EUR
2.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.