sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503117
Kód dod.: 388249
EAN: 8594040504298
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
5.47 EUR
5.48 EUR
182.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW je obohatené o melónovú vodu a niacínamid a je vyrobené z 93% z prírod
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
11.13 EUR
18.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Môže sa použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 1000 biela, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 1000 biela, 600 ml
Kód: 2504126
Kód dod.: 323809
EAN: 8595073022940
 
19.88 EUR
33.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa vyznačuje výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvnosťou a odolnosťou UV žiarenia, výbornou plasticitou, veľmi rýchlym zasychaním a vysokým leskom.
Industrol S2122 farba na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Kód: 2503766
Kód dod.: 217660
EAN: 8590882324070
 
11.75 EUR
19.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Je možné ju použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 850 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 850 g
Kód: 2503822
Kód dod.: 250925
EAN: 8595073025033
 
20.53 EUR
24.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne na vytvrdzovanie dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 400 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 400 g
Kód: 2503866
Kód dod.: 250923
EAN: 8595073000535
 
10.96 EUR
27.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne k vytvrdzovaniu dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 6003 slonová kosť, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 6003 slonová kosť, 600 ml
Kód: 2504128
Kód dod.: 323830
EAN: 8595073022995
 
19.88 EUR
33.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa vyznačuje výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvostí a odolnosťou UV žiareniu, výbornou plasticitou, veľmi rýchlym zasychaním a vysokým leskom.
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 0,6 l
Kód: 2508240
Kód dod.: 189014
EAN: 8591235099218
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 0,6 l
Kód: 2508271
Kód dod.: 189048
EAN: 8591235098662
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0100 biely, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 biely, 3,5 kg
Kód: 2507143
Kód dod.: 180108
EAN: 8591235099096
 
27.18 EUR
7.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1999 čierny 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 čierny 0,6 l
Kód: 2507190
Kód dod.: 189028
EAN: 8591235098600
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 2,5 l
Kód: 2508248
Kód dod.: 189026
EAN: 8591235099249
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 9110 hliníková 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 9110 hliníková 0,6 l
Kód: 2508293
Kód dod.: 189070
EAN: 8591235099379
 
10.65 EUR
17.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tato syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 0,6 l
Kód: 2508242
Kód dod.: 189018
EAN: 8591235098624
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Kód: 2507214
Kód dod.: 189054
EAN: 8591235099324
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický farebný nátier s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 biely, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 biely, 2,5 l
Kód: 2508238
Kód dod.: 189012
EAN: 8591235099195
 
34.75 EUR
13.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503113
Kód dod.: 388242
EAN: 8594040504274
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
101.33 EUR
20.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určené pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 1 kg
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 1 kg
Kód: 2504539
Kód dod.: 250926
EAN: 8591235060171
 
24.30 EUR
24.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne na vytvrdzovanie dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Kód: 2507191
Kód dod.: 189030
EAN: 8591235099256
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Kód: 2507179
Kód dod.: 189006
EAN: 8591235099188
 
46.75 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Kód: 2508289
Kód dod.: 189066
EAN: 8591235098709
 
8.92 EUR
14.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.