sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Cink
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Kód: 2600987
Kód dod.: 705149
EAN: 8594024345787
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cink na okná s unikátnou Nano Formulou zaručí vašim oknám žiarivú čistotu a lesk bez šmúh.
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Hlubna - Okena®
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Kód: 04275
Kód dod.: 705230
EAN: 8594003012204
100%
0.82 EUR
1.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá, okenné rámy a parapety. Nové zloženie bez farbív nespôsobuje nežiadúce zafarbenie čistených povrchov.
AKCE
Finish soľ do umývačky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
6.09 EUR
1.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
Kód: 2506071
Kód dod.: 401163
EAN: 8591235091427
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
Kód: 2507409
Kód dod.: 401286
EAN: 8591235096651
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
Kód: 2505045
Kód dod.: 401301
EAN: 8591235082982
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná malírska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
Kód: 2505046
Kód dod.: 401307
EAN: 8591235083002
 
18.66 EUR
3.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500883
Kód dod.: 400814
EAN: 8591235036176
 
11.70 EUR
1.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
78.67 EUR
15.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací nátier. Špeciálny vodou riediteľný základný nátier pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretrečení bežným (hlavne maliarským) nátierom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatopenej vody a nikotínu.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
36.96 EUR
1.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Struktura maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 7,5 kg
REMAL
REMAL Struktura maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 7,5 kg
Kód: 2504336
Kód dod.: 400924
EAN: 8591235045529
 
21.09 EUR
2.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napríklad maľovania štetcom alebo valčekom, striekania, tupovania hubou a používania maliarskych šablón.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
9.23 EUR
23.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom pre dekorácie moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubkou a používanie maliarskych šablón.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
39.53 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na malovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je jednoducho spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
3.21 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
AKCE
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
9.96 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky príznivý.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
38.41 EUR
38.42 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná proti oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Kód: 2504270
Kód dod.: 330007
EAN: 8591235043051
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, cihly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 3 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 3 kg
Kód: 2502856
Kód dod.: 475602
EAN: 8591235024807
 
9.52 EUR
3.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutralizačná soľ na škvrny na stenách. Prostriedok je určený na neutralizáciu čerstvých vyschnutých omietok proti výkvětom vodorozpustných solí a vápna z omietok a na sanáciu farebných škvŕn po dymoch, nikotíne a zatečenej vode.
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
7.79 EUR
5.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 750 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 750 ml
Kód: 2504022
Kód dod.: 260104
EAN: 8595073020137
 
10.22 EUR
13.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklenárske tmely.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.