sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 1000 biela, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 1000 biela, 600 ml
Kód: 2504126
Kód dod.: 323809
EAN: 8595073022940
 
19.88 EUR
33.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa vyznačuje výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvnosťou a odolnosťou UV žiarenia, výbornou plasticitou, veľmi rýchlym zasychaním a vysokým leskom.
Industrol S2122 farba na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Kód: 2503766
Kód dod.: 217660
EAN: 8590882324070
 
11.75 EUR
19.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Je možné ju použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 400 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 400 g
Kód: 2503866
Kód dod.: 250923
EAN: 8595073000535
 
10.96 EUR
27.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne k vytvrdzovaniu dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretanový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
2.92 EUR
3.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504300
Kód dod.: 388247
EAN: 8594040504786
 
34.87 EUR
34.88 EUR
17.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 100 g
Kód: 2503648
Kód dod.: 355457
EAN: 8590892116214
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
Kód: 2505804
Kód dod.: 355526
EAN: 8590892121997
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hedvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
Kód: 2507051
Kód dod.: 355524
EAN: 8590892122048
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
Kód: 2503414
Kód dod.: 355480
EAN: 8590892115514
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2505802
Kód dod.: 355522
EAN: 8590892122055
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
Kód: 2503647
Kód dod.: 355451
EAN: 8590892116153
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
Kód: 2503413
Kód dod.: 355478
EAN: 8590892115507
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Kód: 2508289
Kód dod.: 189066
EAN: 8591235098709
 
8.92 EUR
14.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Kód: 2507224
Kód dod.: 189064
EAN: 8591235098686
100%
9.35 EUR
15.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Kód: 2507191
Kód dod.: 189030
EAN: 8591235099256
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Kód: 2507179
Kód dod.: 189006
EAN: 8591235099188
 
46.75 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Kód: 2507153
Kód dod.: 180181
EAN: 8591235099140
 
40.84 EUR
5.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Kód: 2507188
Kód dod.: 189022
EAN: 8591235099232
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 0,6 l
Kód: 2508216
Kód dod.: 189000
EAN: 8591235099157
 
13.14 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 0,6 l
Kód: 2507177
Kód dod.: 189004
EAN: 8591235099171
 
11.27 EUR
18.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Kód: 2508285
Kód dod.: 189062
EAN: 8591235099355
 
8.92 EUR
14.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.