sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 0,6 l
Kód: 2508260
Kód dod.: 189036
EAN: 8591235098587
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
54.58 EUR
21.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Kód: 2507145
Kód dod.: 180148
EAN: 8591235098556
 
6.04 EUR
8.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 2,5 l
Kód: 2508241
Kód dod.: 189016
EAN: 8591235099201
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 biely, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 biely, 0,6 l
Kód: 2507180
Kód dod.: 189010
EAN: 8591235098570
 
8.92 EUR
14.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Kód: 2507191
Kód dod.: 189030
EAN: 8591235099256
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Kód: 2507179
Kód dod.: 189006
EAN: 8591235099188
 
46.75 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Kód: 2508289
Kód dod.: 189066
EAN: 8591235098709
 
8.92 EUR
14.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Kód: 2507224
Kód dod.: 189064
EAN: 8591235098686
100%
9.35 EUR
15.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Kód: 2507153
Kód dod.: 180181
EAN: 8591235099140
 
40.84 EUR
5.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Kód: 2507188
Kód dod.: 189022
EAN: 8591235099232
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 0,6 l
Kód: 2508216
Kód dod.: 189000
EAN: 8591235099157
 
13.14 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 0,6 l
Kód: 2507177
Kód dod.: 189004
EAN: 8591235099171
 
11.27 EUR
18.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Kód: 2504142
Kód dod.: 217302
EAN: 8591235039382
 
13.87 EUR
23.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom dreva, najmä drevených oken, dverí, podhľadov a pod. v interiéri a exteriéri. Vyznačuje sa výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvostnosťou, bielosťou a dlhodobou životnosťou.
AKCE
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Kód: 2502056
Kód dod.: 248109
EAN: 8591235098457
 
22.14 EUR
8.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
AKCE
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503116
Kód dod.: 388248
EAN: 8594040504304
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné voči oderu a bytovým chemikáliám, tvrdé, ale húževnaté.
AKCE
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503117
Kód dod.: 388249
EAN: 8594040504298
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504301
Kód dod.: 388238
EAN: 8594040504779
 
34.87 EUR
34.88 EUR
17.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
2.92 EUR
3.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504300
Kód dod.: 388247
EAN: 8594040504786
 
34.87 EUR
34.88 EUR
17.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretanový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 0,6 l
Kód: 2508240
Kód dod.: 189014
EAN: 8591235099218
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 0,6 l
Kód: 2508271
Kód dod.: 189048
EAN: 8591235098662
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.