sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Primer S2000 0100 biely, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 biely, 3,5 kg
Kód: 2507143
Kód dod.: 180108
EAN: 8591235099096
 
27.18 EUR
7.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1999 čierny 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 čierny 0,6 l
Kód: 2507190
Kód dod.: 189028
EAN: 8591235098600
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 2,5 l
Kód: 2508248
Kód dod.: 189026
EAN: 8591235099249
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 9110 hliníková 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 9110 hliníková 0,6 l
Kód: 2508293
Kód dod.: 189070
EAN: 8591235099379
 
10.65 EUR
17.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tato syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 0,6 l
Kód: 2508242
Kód dod.: 189018
EAN: 8591235098624
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Kód: 2507214
Kód dod.: 189054
EAN: 8591235099324
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický farebný nátier s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 biely, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 biely, 2,5 l
Kód: 2508238
Kód dod.: 189012
EAN: 8591235099195
 
34.75 EUR
13.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
AKCE
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
2.92 EUR
3.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretanový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504300
Kód dod.: 388247
EAN: 8594040504786
 
34.87 EUR
34.88 EUR
17.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
AKCE
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Kód: 2507242
Kód dod.: 248124
EAN: 8591235098501
 
22.57 EUR
9.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
LAZUROL impregnačný základ S1033 číry, 4,5 l
Lazurol
LAZUROL impregnačný základ S1033 číry, 4,5 l
Kód: 2504080
Kód dod.: 246174
EAN: 8591235040067
 
62.14 EUR
13.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím plesňami, drevozafarbiacimi aj drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Kód: 2508285
Kód dod.: 189062
EAN: 8591235099355
 
8.92 EUR
14.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návestná modrá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návestná modrá 0,6 l
Kód: 2508267
Kód dod.: 189044
EAN: 8591235098679
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Kód: 2507151
Kód dod.: 180180
EAN: 8591235099133
 
21.70 EUR
6.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Kód: 2508208
Kód dod.: 180150
EAN: 8591235099119
 
45.18 EUR
6.45EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Kód: 2508254
Kód dod.: 189032
EAN: 8591235099263
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Kód: 2507149
Kód dod.: 180151
EAN: 8591235099126
 
88.06 EUR
5.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 2,5 l
Kód: 2508244
Kód dod.: 189020
EAN: 8591235099225
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický nátěr s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chromová žltá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chromová žltá 2,5 l
Kód: 2507220
Kód dod.: 189060
EAN: 8591235099348
 
41.27 EUR
16.51EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 2,5 l
Kód: 2508262
Kód dod.: 189038
EAN: 8591235099287
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 700 g
Kód: 2505800
Kód dod.: 355518
EAN: 8590892122086
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hedvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i  vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 700 g
Kód: 2503411
Kód dod.: 355470
EAN: 8590892115460
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.