sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Kód: 2104569
Kód dod.: 797080
EAN: 8710447279793
 
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE AFRICA s citrusovo jantárovým aromom zanecháva pokožku sviežu a vláčnu. S hrejivou, náruživou a korenistou vôňou plnou tajomstiev.
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Kód: 2308241
Kód dod.: 795656
EAN: 9000101709100
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Attraction Force s osviežujúcou vôňou bergamotu a limety.
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
5.47 EUR
5.48 EUR
182.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW je obohatené o melónovú vodu a niacínamid a je vyrobené z 93% z prírod
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
11.13 EUR
18.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Môže sa použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhlady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
AKCE
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na drevené podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
101.33 EUR
20.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určené pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503113
Kód dod.: 388242
EAN: 8594040504274
 
11.61 EUR
19.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 1000 biela, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 1000 biela, 600 ml
Kód: 2504126
Kód dod.: 323809
EAN: 8595073022940
 
19.88 EUR
33.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa vyznačuje výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvnosťou a odolnosťou UV žiarenia, výbornou plasticitou, veľmi rýchlym zasychaním a vysokým leskom.
Industrol S2122 farba na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Kód: 2503766
Kód dod.: 217660
EAN: 8590882324070
 
11.75 EUR
19.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Je možné ju použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 6003 slonová kosť, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchná farba na okná 6003 slonová kosť, 600 ml
Kód: 2504128
Kód dod.: 323830
EAN: 8595073022995
 
19.88 EUR
33.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa vyznačuje výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvostí a odolnosťou UV žiareniu, výbornou plasticitou, veľmi rýchlym zasychaním a vysokým leskom.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 400 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 400 g
Kód: 2503866
Kód dod.: 250923
EAN: 8595073000535
 
10.96 EUR
27.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne k vytvrdzovaniu dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 850 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 850 g
Kód: 2503822
Kód dod.: 250925
EAN: 8595073025033
 
20.53 EUR
24.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne na vytvrdzovanie dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Kód: 2508256
Kód dod.: 189034
EAN: 8591235099270
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 0,6 l
Kód: 2508260
Kód dod.: 189036
EAN: 8591235098587
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
54.58 EUR
21.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Kód: 2507145
Kód dod.: 180148
EAN: 8591235098556
 
6.04 EUR
8.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 2,5 l
Kód: 2508241
Kód dod.: 189016
EAN: 8591235099201
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 biely, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 biely, 0,6 l
Kód: 2507180
Kód dod.: 189010
EAN: 8591235098570
 
8.92 EUR
14.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
AKCE
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na farebné prádlo, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na farebné prádlo, 450 g
Kód: 77563
Kód dod.: 769230
EAN: 3045206382007
97%
5.65 EUR
12.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Práškový dezinfekčný prostriedok na odstraňovanie škvŕn bol vyvinutý špeciálne pre odstraňovanie škvŕn z prádla. Prádlo vyprané pri nízkych teplotách i naďalej obsahuje mikroby.
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Kód: 2507191
Kód dod.: 189030
EAN: 8591235099256
 
31.97 EUR
12.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Kód: 2507179
Kód dod.: 189006
EAN: 8591235099188
 
46.75 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Kód: 2508289
Kód dod.: 189066
EAN: 8591235098709
 
8.92 EUR
14.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Kód: 2507224
Kód dod.: 189064
EAN: 8591235098686
100%
9.35 EUR
15.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Kód: 2507153
Kód dod.: 180181
EAN: 8591235099140
 
40.84 EUR
5.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.