sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Klasik Color maliarska farba, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
AKCE
Het Hetline LF univerzálna disperzní farba, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline LF univerzálna disperzní farba, 15 + 3 kg
Kód: 2503765
Kód dod.: 400324
EAN: 8594002533182
 
36.53 EUR
2.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoká belosť 95 % (MgO), výborná paropriepustnosť, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, tónovateľnosť na tónovacích strojoch, vhodná na nátery omietok sanačných systémov.
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 500 g
Kód: 2503484
Kód dod.: 430960
EAN: 8591235030594
 
2.73 EUR
2.74 EUR
5.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Supermal Classic extra, 25 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 25 kg
Kód: 2508355
Kód dod.: 400096
EAN: 8591235098389
 
39.09 EUR
1.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chystáte sa vymalovať doslova celý dom, alebo chcete len univerzálnu, vysoko belostnú maliarsku farbu? Jednoduché riešenie v podobe modernej maliarskej farby má meno SUPERMAL.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Kód: 2503294
Kód dod.: 430518
EAN: 8591235022100
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb na použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0610 žltá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0610 žltá, 1 kg
Kód: 2502828
Kód dod.: 430315
EAN: 8594002536718
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0833 červená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0833 červená, 250 g
Kód: 2503295
Kód dod.: 430522
EAN: 8591235022001
 
2.25 EUR
2.26 EUR
9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarských a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0100 biela, 350 g
Kód: 2502816
Kód dod.: 430300
EAN: 8594002536008
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0310 fialová, 1 kg
Kód: 2502823
Kód dod.: 430307
EAN: 8594002536312
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Lazurol liehové moridlo, svetlý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol liehové moridlo, svetlý dub, 500 ml
Kód: 2504268
Kód dod.: 330005
EAN: 8591235043037
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Liehové moridlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Fino
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Kód: 2507851
Kód dod.: 956097
EAN: 5201314991007
 
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické mikroténové sáčky Fino s uzatvárateľným klipom sú ideálne pre každodenné použitie v domácnosti.
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná matná latexová emulzná farba na steny a stropy v interiéroch.
AKCE
-1%Zľava
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
0.82 EUR
0.83 EUR
3.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
10.21 EUR
45.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.37 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
10.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, snímateľný poťah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
9.69 EUR
9.70 EUR
17.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Express je rýchle disperzné lepidlo na lepenie za horúca aj za studena.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.