sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
7.79 EUR
5.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 350 g
Kód: 2502825
Kód dod.: 430312
EAN: 8594002536602
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikovanie.
Het Klasik Color malířska farba, 0897 vínová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířska farba, 0897 vínová, 4 kg
Kód: 2504766
Kód dod.: 401084
EAN: 8595614505208
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0417 modrá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0417 modrá, 7+1 kg
Kód: 2503439
Kód dod.: 401042
EAN: 8594002537449
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0632 žĺtková, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0632 žĺtková, 250 g
Kód: 2503293
Kód dod.: 430516
EAN: 8591235022162
 
2.52 EUR
10.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie malíarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0410 svetlo modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0410 svetlo modrá, 350 g
Kód: 2502824
Kód dod.: 430308
EAN: 8594002536404
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Jub Jupol Classic maliarska farba, 2 l, 3,3 kg
Jub
Jub Jupol Classic maliarska farba, 2 l, 3,3 kg
Kód: 2502799
Kód dod.: 404900
EAN: 3831000242179
 
9.09 EUR
4.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Paroprusná maliarska farba. Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa vysokou paroprusnosťou – je vhodná aj na sanačné systémy. Má vysokú belosť, vysokú kryvosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
Het Latex univerzálny, biely, 5+1 kg
Het
Het Latex univerzálny, biely, 5+1 kg
Kód: 2503332
Kód dod.: 370568
EAN: 8594002532321
 
19.09 EUR
3.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexová farba pre univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri, odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory v interiéri a exteriéri, sklady, sokly, nenáročné aplikácie, je-li požadovaný umývateľný povrch.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0190 čierna, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0190 čierna, 350 g
Kód: 2502818
Kód dod.: 430302
EAN: 8594002536107
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Supermal Classic extra, 15 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 15 kg
Kód: 2507286
Kód dod.: 400094
EAN: 8591235098372
 
25.88 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché riešenie v podobe modernej maliarskej farby má meno SUPERMAL.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavo hnedá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavo hnedá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
13.35 EUR
3.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa k probarvovaniu maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 1 kg
Kód: 2502838
Kód dod.: 430368
EAN: 8594002536077
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color malířská farba, 0017 biely smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská farba, 0017 biely smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0017 biely smotanový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0017 biely smotanový, 7+1 kg
Kód: 2601004
Kód dod.: 400972
EAN: 8595614526845
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztíratelnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Kód: 2601006
Kód dod.: 400978
EAN: 8595614526906
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnitřným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Kód: 2601010
Kód dod.: 400990
EAN: 8595614526999
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 4 kg
Kód: 2601015
Kód dod.: 401005
EAN: 8595614527088
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné natieranie stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1902404
Kód dod.: 954432
EAN: 5902841470767
100%
0.74 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 24 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusov.
-1%Zľava
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Fino
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 20 litrov.
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
5.87 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s ušami pre jednoduchú manipuláciu.
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zviažete a ľahko vynesiete.
AKCE
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra pevné zatahovacie vrecká o objeme 70 l oceníte najmä pri likvidácii ťažkého domáceho odpadu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.