sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná matná latexová emulzná farba na steny a stropy v interiéroch.
AKCE
-1%Zľava
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
0.82 EUR
0.83 EUR
3.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
10.21 EUR
45.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpad, zatahovacie, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, zatahovacie, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1806467
Kód dod.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.95 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO vrecia na odpadky, silné 13 µ, rozmer vreciek 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusov. Kvalitné odpadkové vrecia pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
viGO!
viGO vrecká na odpad čierne, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
Kód: 1808335
Kód dod.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektne sa hodí pre malé koše v akomkoľvek tvare. Výrobok je vyrobený z nízkohustotného polyetylénu, dá sa recyklovať.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 15 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 15 kg
Kód: 2503272
Kód dod.: 370179
EAN: 8591235019964
 
34.01 EUR
2.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvale vlhkým prostredím.
Supermal Standard 25 kg
Supermal
Supermal Standard 25 kg
Kód: 2507280
Kód dod.: 400072
EAN: 8591235099089
 
28.49 EUR
1.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
11.53 EUR
1.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátěry stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 140 Popelka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 140 Popelka, 5 + 1 kg
Kód: 2505043
Kód dod.: 401289
EAN: 8591235083040
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
10.82 EUR
10.83 EUR
12.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nátěry vykonané hmotou ETERNAL IN Thermo sú umývateľné a paropriepustné, vyznačujú sa vysokou krycou schopnosťou a tepelně izolačnými vlastnosťami.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 230 Magnólia, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 230 Magnólia, 5 + 1 kg
Kód: 2505044
Kód dod.: 401295
EAN: 8591235082968
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 0310 Levanduľa, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 0310 Levanduľa, 5+1 kg
Kód: 2507410
Kód dod.: 401283
EAN: 8591235096682
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2503717
Kód dod.: 400819
EAN: 8591235036343
 
54.32 EUR
1.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2503719
Kód dod.: 400817
EAN: 8591235036428
 
33 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
Eternal In Silver antibakteriálna maliarska farba 12 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Silver antibakteriálna maliarska farba 12 kg
Kód: 2505105
Kód dod.: 405006
EAN: 8590892121300
 
93.89 EUR
7.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ETERNAL IN silver je antibakteriálna maliarska farba obsahujúca koloidné striebro, ktorá vytvára hygienické nátery dlhodobo odolné napadnutiu baktériami.
Het Klasik Premium maliarska farba, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium maliarska farba, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
20.96 EUR
2.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela interiérová maliarska farba určená na nátery stien a stropov, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omietok, sadrokartónových, sadrovláknitých a drevovláknitých dosiek a ďalšie.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
16.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací náter. Špeciálny vodou riediteľný základný náter pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretreňovaní bežným (najmä maliarskym) náterom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatečenej vody, nikotínu)
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 25 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 25 kg
Kód: 2504186
Kód dod.: 400873
EAN: 8591235037005
 
38.66 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropropustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Color Efekt omývateľná dekoračná farba, 0950 zlatá, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omývateľná dekoračná farba, 0950 zlatá, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.