sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0550 zelená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2503291
Kód dod.: 430512
EAN: 8591235022148
 
2.47 EUR
9.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie malířských a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylové a silikónové farby.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý gaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý gaštan, 500 ml
Kód: 2504273
Kód dod.: 330010
EAN: 8591235043082
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
12.26 EUR
1.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na stenu k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Kód: 2503289
Kód dod.: 430504
EAN: 8591235022049
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
23.31 EUR
2.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0102 biela, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0102 biela, 250 g
Kód: 2503287
Kód dod.: 430500
EAN: 8591235021943
100%
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Jub Jupol Classic maliarska farba, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Classic maliarska farba, 15 l, 25 kg
Kód: 2502802
Kód dod.: 404908
EAN: 3831000242391
 
47.36 EUR
3.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Paropriepustná maliarska farba. Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa vysokou paropriepustnosťou – je vhodná aj na sanačné systémy. Má vysokú belosť, vysokú kryvost, ľahko sa nanáša a je odolná voči oderu.
Lazurol lihové mořidlo, svetlý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý mahagón, 500 ml
Kód: 2504275
Kód dod.: 330012
EAN: 8591235043105
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavohnedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavohnedá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
4.13 EUR
5.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 1 kg
Kód: 2503492
Kód dod.: 430930
EAN: 8591235030716
 
6.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikonových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Supermal lazura S1023 023 teak 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 023 teak 2,5 l
Kód: 2508300
Kód dod.: 248112
EAN: 8591235098488
 
22.14 EUR
8.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
4.17 EUR
8.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
15.04 EUR
15.05 EUR
3.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Parex
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Premium čistiaci valček na textil (56 listov) je praktický lepiaci valček určený k rýchlemu odstráneniu nečistôt z oblečenia, čalúnenia i ďalších textilných povrchov.
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Severochema Iron
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Kód: 2001056
Kód dod.: 1041084
EAN: 8595009210847
90%
2.39 EUR
4.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
AKCE
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
44.35 EUR
44.36 EUR
3.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sjednotenie vzhľadu rôznych podkladov, vytvorenie zrnitých povrchov, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, paropropustnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
1.30 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvarované hubky na riad BALhome VILTEX uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka pohodlnému úchopu a praktickému baleniu po piatich kusoch.
AKCE
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
Kód: 2503268
Kód dod.: 369509
EAN: 8591235019797
 
3.38 EUR
3.39 EUR
4.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
23.70 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátierky užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
2.69 EUR
2.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.