sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0684 okrová, 250 g
Kód: 2503294
Kód dod.: 430518
EAN: 8591235022100
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb na použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikónové farby.
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
4.72 EUR
4.73 EUR
9.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
4.72 EUR
4.73 EUR
9.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
13.67 EUR
3.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
23.64 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase umývateľná maliarska farba, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
4.86 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná matná latexová emulzná farba na steny a stropy v interiéroch.
AKCE
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 820 korálovo červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
0.82 EUR
3.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
22.64 EUR
2.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLEKÓ NA OPALOVANIE 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
10.18 EUR
10.19 EUR
45.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Kód: 2508305
Kód dod.: 248121
EAN: 8591235098495
 
22.94 EUR
9.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
PERSIL XXL TABLETY 37 DÁVKY EXPERT STAIN RENOVAL DISCS 0767
Henkel Persil
PERSIL XXL TABLETY 37 DÁVKY EXPERT STAIN RENOVAL DISCS 0767
Kód: 2603532
Kód dod.: 716147
EAN: 9000101830767
 
19.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratačný podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
4.21 EUR
145.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vám pripraví dokonalý základ pre váš make-up. Tento šp
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávok, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 100257989
EAN: 8592613579896
100%
11.27 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen prací gel na šport a prepotené oblečenie.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 40 cm
Kód: 20829
Kód dod.: 585207
EAN: 8593534441217
80%
3.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú líštou, gumovú stierku. Šírka 40 cm.
-1%Zľava
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické dosky s čepelou
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
1.03 EUR
1.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na okná, sklo a sklokeramické dosky s krytkou. Výborná pomôcka pre odstraňovanie starých náterov, farieb, vodného kameňa zo skiel a iných hladkých rovných povrchov.
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad čierne LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
3.59 EUR
3.60 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad extra odolné proti protrhnutiu.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
2.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 30 cm.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pre mačky so spirulinou a hovädzím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
7.49 EUR
9.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletné krmivo pre kastrované a sterilizované mačky s hovädzím mäsom a spirulinou, ktoré podporuje vitalitu, imunitný systém aj zdravie močových ciest.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný čierny pytel na suť.
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
10.93 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar stierka na okná s teleskopickou tyčou, šírka 30 cm, snímateľný poťah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
9.67 EUR
17.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Express je rýchle disperzné lepidlo na lepenie za horúca aj za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
12.96 EUR
12.97 EUR
17.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzné lepidlo určené na lepenie dreva a príbuzných materiálov vystavených vyššej vlhkosti či krátkodobému pôsobeniu vody.
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! 48h Hydro hydratačný fixačný sprej na make-up 50 ml
Kód: 2301768
Kód dod.: ES407160
EAN: 4059729407160
100%
3.36 EUR
67.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný sprej na make-up, ktorý revitalizuje a hydratuje zároveň: fixačný sprej HELLO, GOOD STUFF! 4
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.