sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Kód: 2507188
Kód dod.: 189022
EAN: 8591235099232
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 0,6 l
Kód: 2508216
Kód dod.: 189000
EAN: 8591235099157
 
13.14 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 0,6 l
Kód: 2507177
Kód dod.: 189004
EAN: 8591235099171
 
11.27 EUR
18.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Kód: 2504142
Kód dod.: 217302
EAN: 8591235039382
 
13.87 EUR
23.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom dreva, najmä drevených oken, dverí, podhľadov a pod. v interiéri a exteriéri. Vyznačuje sa výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvostnosťou, bielosťou a dlhodobou životnosťou.
AKCE
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Kód: 2502056
Kód dod.: 248109
EAN: 8591235098457
 
22.14 EUR
8.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
AKCE
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503116
Kód dod.: 388248
EAN: 8594040504304
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné voči oderu a bytovým chemikáliám, tvrdé, ale húževnaté.
AKCE
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na drevené podlahy, 600 g
Kód: 2503117
Kód dod.: 388249
EAN: 8594040504298
 
13.31 EUR
22.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre zvlášť namáhané plochy. Je nehorľavý, vyznačuje sa extrémne rýchlym nárastom tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoko kvalitné číre nátery, ktoré sú dokonale umývateľné, odolné na oder a bytové chemikálie, tvrdé, ale húževnaté.
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504301
Kód dod.: 388238
EAN: 8594040504779
 
34.87 EUR
34.88 EUR
17.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánový lak na drevené parkety, drevené podlahy, vnútorné obloženie stien, podhľady, hračky a nábytok. Vytvára dokonalé povrchy s hodvábnym leskom, húževnaté a pružné.
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Kód: 2508281
Kód dod.: 189058
EAN: 8591235098631
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Kód: 2507212
Kód dod.: 189052
EAN: 8591235098648
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Kód: 2507202
Kód dod.: 189042
EAN: 8591235099300
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Kód: 2508200
Kód dod.: 180107
EAN: 8591235098549
 
6.40 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci antikorózny náter s jednoduchou aplikáciou na kov aj na drevo.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 2,5 l
Kód: 2508291
Kód dod.: 189068
EAN: 8591235099362
 
36.31 EUR
14.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Kód: 2507206
Kód dod.: 189046
EAN: 8591235099317
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Kód: 2507210
Kód dod.: 189050
EAN: 8591235099331
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Kód: 2508212
Kód dod.: 180179
EAN: 8591235098563
 
5.30 EUR
5.31 EUR
7.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Kód: 2507200
Kód dod.: 189040
EAN: 8591235099294
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Kód: 2508206
Kód dod.: 180149
EAN: 8591235099102
 
24.30 EUR
24.31 EUR
6.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
AKCE
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Kód: 2507242
Kód dod.: 248124
EAN: 8591235098501
 
22.57 EUR
9.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 0,6 l
Kód: 2508240
Kód dod.: 189014
EAN: 8591235099218
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 0,6 l
Kód: 2508271
Kód dod.: 189048
EAN: 8591235098662
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 0,6 l
Kód: 2508242
Kód dod.: 189018
EAN: 8591235098624
 
7.79 EUR
12.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Kód: 2507214
Kód dod.: 189054
EAN: 8591235099324
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický farebný nátier s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 biely, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 biely, 2,5 l
Kód: 2508238
Kód dod.: 189012
EAN: 8591235099195
 
34.75 EUR
13.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.