sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
HET sádra biela, 3 kg
HET sádra biela, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
3.12 EUR
3.13 EUR
1.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
0.85 EUR
0.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
2.87 EUR
0.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové spojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
21.53 EUR
0.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
3.04 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
HET sadra biela, 1 kg
Het
HET sadra biela, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a farebné Bel Rainbow vatové tyčinky sú ideálne pre každodennú hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Kód: 2504204
Kód dod.: 300140
EAN: 8595100133274
 
17.18 EUR
3.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom na použitie na suchých a mierne vlhkých podkladoch.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Kód: 2507275
Kód dod.: 371990
EAN: 8591235098839
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit je špeciálny náter určený na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je ľahký uhladzujúci stylingový sprej určený pre suché, neposlušné a krepaté vlasy.
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
11.09 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
16.31 EUR
1.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie. Podkladový materiál omietky, murivo, betónové panely, betón.
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
45.45 EUR
9.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodoodolné disperzné lepidlo na drevo.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex stěrka na okna Wiper pomáha ľahko odstrániť vodu a nečistoty zo sklenených povrchov.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
6.52 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje pohlcovač pachu, ktorý spoľahlivo odstráni z prádla všetok zápach. A tak aj keď práve zabudnete prepotené oblečenie týždeň vybrať z tašky, Jelen na šport a pot si s tým poradí.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
11.70 EUR
15.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a priehľadné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
6.17 EUR
6.18 EUR
24.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a transparentné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
7.87 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
184.77 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
hydroizolačná stierková hmota na ochranu, opravy a sanáciu plochých striech z asfaltových pásov a strešnej izolačnej PUR peny.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.78 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.