sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Kód: 2508206
Kód dod.: 180149
EAN: 8591235099102
 
24.30 EUR
24.31 EUR
6.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Kód: 2507206
Kód dod.: 189046
EAN: 8591235099317
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Kód: 2507210
Kód dod.: 189050
EAN: 8591235099331
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Kód: 2508200
Kód dod.: 180107
EAN: 8591235098549
 
6.40 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci antikorózny náter s jednoduchou aplikáciou na kov aj na drevo.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 2,5 l
Kód: 2508291
Kód dod.: 189068
EAN: 8591235099362
 
36.31 EUR
14.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Kód: 2508281
Kód dod.: 189058
EAN: 8591235098631
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Kód: 2507212
Kód dod.: 189052
EAN: 8591235098648
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 700 g
Kód: 2505800
Kód dod.: 355518
EAN: 8590892122086
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hedvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i  vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 700 g
Kód: 2503411
Kód dod.: 355470
EAN: 8590892115460
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 206 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 206 zelená, 700 g
Kód: 2503412
Kód dod.: 355474
EAN: 8590892115484
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 100 g
Kód: 2503648
Kód dod.: 355457
EAN: 8590892116214
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
Kód: 2505804
Kód dod.: 355526
EAN: 8590892121997
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hedvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 350 g
Kód: 2507043
Kód dod.: 355516
EAN: 8590892122017
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
Kód: 2505798
Kód dod.: 355514
EAN: 8590892122024
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovu starých náterov, 209 hnedá, 350 g
Kód: 2503666
Kód dod.: 355500
EAN: 8590892116337
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 100 g
Kód: 2503647
Kód dod.: 355451
EAN: 8590892116153
 
4.44 EUR
44.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 209 hnedá, 700 g
Kód: 2503413
Kód dod.: 355478
EAN: 8590892115507
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 201 biela, 350 g
Kód: 2503664
Kód dod.: 355495
EAN: 8590892116283
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
Kód: 2507051
Kód dod.: 355524
EAN: 8590892122048
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 700 g
Kód: 2503414
Kód dod.: 355480
EAN: 8590892115514
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2505802
Kód dod.: 355522
EAN: 8590892122055
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodeodolná kontúrovacia ceruzka na pery 186 Shy Rose 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof vodeodolná kontúrovacia ceruzka na pery 186 Shy Rose 1,2 g
Kód: 1900891
Kód dod.: 172.186
EAN: 4052136094329
 
9.48 EUR
9 480EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto exkluzívna kontúrovacia ceruzka na pery Soft Lip Liner je špeciálne zložená pre perfektne ošetr
Artdeco Mineral Lip Styler minerálne ceruzka na pery 35 Mineral Rose Red 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Lip Styler minerálne ceruzka na pery 35 Mineral Rose Red 0,4 g
Kód: 2000180
Kód dod.: 336.35
EAN: 4052136001549
100%
11.87 EUR
11.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
zvláčňujúci otočná ceruzka s minerálmi obsahuje kyselinu hyaluronovú, beta karotén, vitamín E, príro
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.