sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
12.83 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
9.61 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obytné priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
37.36 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so zrnitou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
62.14 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2504674
Kód dod.: 400257
EAN: 8594002535339
 
4.08 EUR
4.09 EUR
2.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
2.78 EUR
2.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Veľmi krycí maliarsky náter odporúčaný na nátierky obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
26.74 EUR
1.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropropustná, bielosť 86 %, biela. Vysoce kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
8.92 EUR
2.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropropustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
9.35 EUR
2.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
76.05 EUR
76.06 EUR
1.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
56.74 EUR
3.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Spokar 3219/813 kefa šatová
Spokar®
Spokar 3219/813 kefa šatová
Kód: 18742
Kód dod.: 570832
EAN: 8593534320161
 
4.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kefa šatová 3219/813, drevené lakované telo, syntetické vlákna (PP).
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2404761
Kód dod.: 956110
EAN: 5201314991526
 
1.30 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na desiatu FINO, rozmer 25 × 35 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
Supermal Plus bílý pre vnútorné nátery, 15 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pre vnútorné nátery, 15 kg
Kód: 2501850
Kód dod.: 400082
EAN: 8591235098358
 
20.65 EUR
20.66 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
REMAL tónovací farba, 0610 žltá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0610 žltá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
2.61 EUR
5.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene i k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
65.02 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 4 kg
REMAL
REMAL Forte umývateľná farba na sadrokartón, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
18.22 EUR
4.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna umývateľná disperzná farba k náterom sadrokartónových dosiek, ktorú možno použiť aj k náterom omietok, betónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch. Výborne kryje, je priedušná, umývateľná a má vysokú belosť 93 %.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 350 g
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0660 okrová, 350 g
Kód: 2502830
Kód dod.: 430318
EAN: 8594002536800
 
3.69 EUR
10.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, žlté, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, žlté, 50 ks
Kód: 2500080
Kód dod.: 956125
EAN: 8594158378811
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoko hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, červené, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, červené, 50 ks
Kód: 2500078
Kód dod.: 956126
EAN: 8594158378774
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, číre, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, číre, 50 ks
Kód: 2500077
Kód dod.: 956122
EAN: 8594158378699
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.