sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
58.28 EUR
1.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je ideálny na sklo a hladké povrchy, predovšetkým na sklokeramické dosky, mikrovlnné rúry a ďalšie povrchy najmä v kuchyni.
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
3.26 EUR
17.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dôkladnú údržbu všetkých strieborných predmetov.
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Henkel Clin
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 1041082
EAN: 8595009210823
60%
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičný čistiaci prostriedok osvedčenej kvality určený na umývanie, čistenie a leštenie okien a sklenených plôch.
AKCE
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
1.56 EUR
0.78EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky Linteo na čistenie okuliarov. Bez šmúh, rýchloschnúce, antistatické. Praktické balenie do kabelky - utierky balené samostatne.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklárske tmel.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
8.70 EUR
116EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché riešenie pre okamžité zakrytie odrastov a šedín – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
AKCE
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 99,9 % prírodných ingrediencií.
AKCE
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič okien Clin s vôňou pivónie rýchlo odstraňuje mastnotu, prach i otlačky prstov a zanecháva sklo dokonale čisté bez šmúh. Rozprašovač umožňuje aplikáciu sprejom alebo penou pre presnejšie čistenie.
REMAL Plus vysoko krycí farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycí farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2503716
Kód dod.: 400829
EAN: 8591235036350
 
70.23 EUR
1.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Vysoko kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
AKCE
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
38.66 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, otieruvzdorná, paropriepustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503718
Kód dod.: 400839
EAN: 8591235036374
 
86.92 EUR
86.93 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omítky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
35.18 EUR
1.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503706
Kód dod.: 400834
EAN: 8591235036206
 
17.36 EUR
2.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Severochema Iron
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Kód: 2001056
Kód dod.: 1041084
EAN: 8595009210847
90%
2.39 EUR
4.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
AKCE
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
44.35 EUR
44.36 EUR
3.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sjednotenie vzhľadu rôznych podkladov, vytvorenie zrnitých povrchov, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, paropropustnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
1.30 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvarované hubky na riad BALhome VILTEX uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka pohodlnému úchopu a praktickému baleniu po piatich kusoch.
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
9.88 EUR
13.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä na základné napúšťanie dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
23.70 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátierky užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.