sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
2.60 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je ideálny na sklo a hladké povrchy, predovšetkým na sklokeramické dosky, mikrovlnné rúry a ďalšie povrchy najmä v kuchyni.
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
3.25 EUR
17.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dôkladnú údržbu všetkých strieborných predmetov.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
5.60 EUR
14.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklárske tmel.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
8.67 EUR
115.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché riešenie pre okamžité zakrytie odrastov a šedín – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
AKCE
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
2.90 EUR
5.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 99,9 % prírodných ingrediencií.
AKCE
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
2.90 EUR
5.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič okien Clin s vôňou pivónie rýchlo odstraňuje mastnotu, prach i otlačky prstov a zanecháva sklo dokonale čisté bez šmúh. Rozprašovač umožňuje aplikáciu sprejom alebo penou pre presnejšie čistenie.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
2.16 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátierky užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
2.68 EUR
2.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
24.24 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvosťou a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
12.79 EUR
3.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
61.98 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
37.26 EUR
2.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so zrnitou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2504674
Kód dod.: 400257
EAN: 8594002535339
 
4.07 EUR
4.08 EUR
2.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
9.58 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obytné priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
26.67 EUR
1.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropropustná, bielosť 86 %, biela. Vysoce kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
8.89 EUR
2.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropropustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
2.77 EUR
2.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Veľmi krycí maliarsky náter odporúčaný na nátierky obytných a užitných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
75.85 EUR
1.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
9.32 EUR
2.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
56.58 EUR
3.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
9.84 EUR
13.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä na základné napúšťanie dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
5.60 EUR
14.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
2.16 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč sa skvele hodí na odstránenie škvŕn z prádla alebo počas ručného prania menšieho prádla.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
7.02 EUR
7.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.