sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
1.56 EUR
0.78EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky Linteo na čistenie okuliarov. Bez šmúh, rýchloschnúce, antistatické. Praktické balenie do kabelky - utierky balené samostatne.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklárske tmel.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
8.70 EUR
116EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché riešenie pre okamžité zakrytie odrastov a šedín – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
AKCE
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 99,9 % prírodných ingrediencií.
AKCE
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič okien Clin s vôňou pivónie rýchlo odstraňuje mastnotu, prach i otlačky prstov a zanecháva sklo dokonale čisté bez šmúh. Rozprašovač umožňuje aplikáciu sprejom alebo penou pre presnejšie čistenie.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 15 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 15 kg
Kód: 2503272
Kód dod.: 370179
EAN: 8591235019964
 
34.01 EUR
2.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvale vlhkým prostredím.
Supermal Standard 25 kg
Supermal
Supermal Standard 25 kg
Kód: 2507280
Kód dod.: 400072
EAN: 8591235099089
 
28.49 EUR
1.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
11.53 EUR
1.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátěry stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
AKCE
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
10.82 EUR
10.83 EUR
12.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nátěry vykonané hmotou ETERNAL IN Thermo sú umývateľné a paropriepustné, vyznačujú sa vysokou krycou schopnosťou a tepelně izolačnými vlastnosťami.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 230 Magnólia, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 230 Magnólia, 5 + 1 kg
Kód: 2505044
Kód dod.: 401295
EAN: 8591235082968
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 140 Popelka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 140 Popelka, 5 + 1 kg
Kód: 2505043
Kód dod.: 401289
EAN: 8591235083040
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 0310 Levanduľa, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 0310 Levanduľa, 5+1 kg
Kód: 2507410
Kód dod.: 401283
EAN: 8591235096682
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
Het Klasik Premium maliarska farba, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium maliarska farba, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
20.96 EUR
2.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela interiérová maliarska farba určená na nátery stien a stropov, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omietok, sadrokartónových, sadrovláknitých a drevovláknitých dosiek a ďalšie.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2503717
Kód dod.: 400819
EAN: 8591235036343
 
54.32 EUR
1.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2503719
Kód dod.: 400817
EAN: 8591235036428
 
33 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
Eternal In Silver antibakteriálna maliarska farba 12 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Silver antibakteriálna maliarska farba 12 kg
Kód: 2505105
Kód dod.: 405006
EAN: 8590892121300
 
93.89 EUR
7.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ETERNAL IN silver je antibakteriálna maliarska farba obsahujúca koloidné striebro, ktorá vytvára hygienické nátery dlhodobo odolné napadnutiu baktériami.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
16.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací náter. Špeciálny vodou riediteľný základný náter pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretreňovaní bežným (najmä maliarskym) náterom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatečenej vody, nikotínu)
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 25 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 25 kg
Kód: 2504186
Kód dod.: 400873
EAN: 8591235037005
 
38.66 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropropustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Color Efekt omývateľná dekoračná farba, 0950 zlatá, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omývateľná dekoračná farba, 0950 zlatá, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
58.28 EUR
1.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.