sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Classic extra, 15 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 15 kg
Kód: 2507286
Kód dod.: 400094
EAN: 8591235098372
 
25.88 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché riešenie v podobe modernej maliarskej farby má meno SUPERMAL.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavo hnedá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavo hnedá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
13.35 EUR
3.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa k probarvovaniu maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 1 kg
Kód: 2502838
Kód dod.: 430368
EAN: 8594002536077
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color malířská farba, 0017 biely smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská farba, 0017 biely smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0017 biely smotanový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0017 biely smotanový, 7+1 kg
Kód: 2601004
Kód dod.: 400972
EAN: 8595614526845
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztíratelnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Kód: 2601006
Kód dod.: 400978
EAN: 8595614526906
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnitřným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Kód: 2601010
Kód dod.: 400990
EAN: 8595614526999
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 4 kg
Kód: 2601015
Kód dod.: 401005
EAN: 8595614527088
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné natieranie stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.44 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1902404
Kód dod.: 954432
EAN: 5902841470767
100%
0.74 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 24 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
5.87 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s ušami pre jednoduchú manipuláciu.
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zviažete a ľahko vynesiete.
AKCE
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra pevné zatahovacie vrecká o objeme 70 l oceníte najmä pri likvidácii ťažkého domáceho odpadu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
-1%Zľava
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Fino
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 20 litrov.
AKCE
Lazurol červosan na hubenie červotočov, 5 l
Lazurol
Lazurol červosan na hubenie červotočov, 5 l
Kód: 2507921
Kód dod.: 676117
EAN: 8591235098198
 
13.43 EUR
13.44 EUR
2.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívna ochrana proti drevokaznému hmyzu a hubám. Vhodný na preventívne ošetrenie aj sanáciu napadnutého dreva. Poskytuje dlhodobú ochranu dreva.
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
9.88 EUR
13.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä na základné napúšťanie dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 5729
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.