sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavo hnedá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavo hnedá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
13.35 EUR
3.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa k probarvovaniu maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 1 kg
Kód: 2502838
Kód dod.: 430368
EAN: 8594002536077
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color malířská farba, 0017 biely smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská farba, 0017 biely smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0017 biely smotanový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0017 biely smotanový, 7+1 kg
Kód: 2601004
Kód dod.: 400972
EAN: 8595614526845
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztíratelnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Kód: 2601006
Kód dod.: 400978
EAN: 8595614526906
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnitřným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Kód: 2601010
Kód dod.: 400990
EAN: 8595614526999
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 4 kg
Kód: 2601015
Kód dod.: 401005
EAN: 8595614527088
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné natieranie stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je ideálny na sklo a hladké povrchy, predovšetkým na sklokeramické dosky, mikrovlnné rúry a ďalšie povrchy najmä v kuchyni.
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
3.26 EUR
17.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dôkladnú údržbu všetkých strieborných predmetov.
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Henkel Clin
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 705173
EAN: 8595009210823
60%
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičný čistiaci prostriedok osvedčenej kvality určený na umývanie, čistenie a leštenie okien a sklenených plôch.
AKCE
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
1.56 EUR
0.78EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky Linteo na čistenie okuliarov. Bez šmúh, rýchloschnúce, antistatické. Praktické balenie do kabelky - utierky balené samostatne.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklárske tmel.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
8.70 EUR
116EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché riešenie pre okamžité zakrytie odrastov a šedín – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
AKCE
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 99,9 % prírodných ingrediencií.
AKCE
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič okien Clin s vôňou pivónie rýchlo odstraňuje mastnotu, prach i otlačky prstov a zanecháva sklo dokonale čisté bez šmúh. Rozprašovač umožňuje aplikáciu sprejom alebo penou pre presnejšie čistenie.
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
9.88 EUR
13.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä na základné napúšťanie dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 15 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 15 kg
Kód: 2503272
Kód dod.: 370179
EAN: 8591235019964
 
34.01 EUR
2.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvale vlhkým prostredím.
Supermal Standard 25 kg
Supermal
Supermal Standard 25 kg
Kód: 2507280
Kód dod.: 400072
EAN: 8591235099089
 
28.49 EUR
1.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
11.53 EUR
1.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátěry stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
AKCE
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
10.82 EUR
10.83 EUR
12.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nátěry vykonané hmotou ETERNAL IN Thermo sú umývateľné a paropriepustné, vyznačujú sa vysokou krycou schopnosťou a tepelně izolačnými vlastnosťami.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.