sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Classic extra 7,5 kg
Supermal
Supermal Classic extra 7,5 kg
Kód: 2507285
Kód dod.: 400092
EAN: 8591235099072
 
13.70 EUR
1.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chystáte sa vymaľovať doslova celý dom, alebo chcete len univerzálnu, vysoko belostnú maliarsku farbu? Jednoduché riešenie v podobe modernej maliarskej farby má meno SUPERMAL.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0630 svetlá žltá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0630 svetlá žltá, 1 kg
Kód: 2502834
Kód dod.: 430323
EAN: 8594002537418
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0261 stredne hnedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0261 stredne hnedá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
4.22 EUR
5.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0777 marhuľa, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0777 marhuľa, 4 kg
Kód: 2503519
Kód dod.: 401078
EAN: 8594002537937
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0417 modrá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0417 modrá, 4 kg
Kód: 2503517
Kód dod.: 401066
EAN: 8594002537876
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0197 čierny, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0197 čierny, 250 g
Kód: 2503288
Kód dod.: 430502
EAN: 8591235021967
 
1.78 EUR
7.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylové a silikónové farby.
AKCE
Het Hetmal Standard maliarska farba, 40 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 40 kg
Kód: 2506473
Kód dod.: 400276
EAN: 8595614515788
 
44.53 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na zeď k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0760 oranžovo tehličková, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0760 oranžovo tehličková, 1 kg
Kód: 2502832
Kód dod.: 430321
EAN: 8594002536916
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
AKCE
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
Kód: 2503268
Kód dod.: 369509
EAN: 8591235019797
 
3.38 EUR
3.39 EUR
4.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Cink
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Kód: 2600987
Kód dod.: 705149
EAN: 8594024345787
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cink na okná s unikátnou Nano Formulou zaručí vašim oknám žiarivú čistotu a lesk bez šmúh.
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 5729
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Hlubna - Okena®
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Kód: 04275
Kód dod.: 705230
EAN: 8594003012204
100%
0.82 EUR
1.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá, okenné rámy a parapety. Nové zloženie bez farbív nespôsobuje nežiadúce zafarbenie čistených povrchov.
AKCE
Finish soľ do umývačky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
6.09 EUR
1.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
IRON čistič okien a rámov, 750 ml
Severochema Iron
IRON čistič okien a rámov, 750 ml
Kód: 2407088
Kód dod.: 705043
EAN: 8595009213176
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok vhodný na čistenie skiel, plastových rámov a parapetov okien. Vo forme koncentrátu.
BIOM Trávna zmes ihrisková, 1 kg
Biom
BIOM Trávna zmes ihrisková, 1 kg
Kód: 2501108
Kód dod.: 655370
EAN: 8595078500801
 
8.41 EUR
8.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto zmes je starostlivo namiešaná z najkvalitnejších odrôd trávy, aby dokázala odolať veľmi vysokým až extrémnym záťažiam.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
32.57 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklenárske tmel.
HG odstraňovač plesní, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG odstraňovač plesní, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2505895
Kód dod.: H06161
EAN: 8711577227449
 
9.56 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HG odstraňovač plesní je určený na odstránenie plesní z rôznych povrchov v domácnosti. Balenie obsahuje tiež HG čistič skla a zrcadel zdarma.
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Het
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Kód: 2503515
Kód dod.: 401060
EAN: 8594002537593
 
12.92 EUR
3.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 280 Frappé, 5 + 1 kg
Kód: 2505046
Kód dod.: 401307
EAN: 8591235083002
 
18.66 EUR
3.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu Platina, 5+1 kg
Kód: 2507409
Kód dod.: 401286
EAN: 8591235096651
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská farba na stenu 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
Kód: 2505045
Kód dod.: 401301
EAN: 8591235082982
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná malírska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 200 mandle, 5 + 1 kg
Kód: 2506071
Kód dod.: 401163
EAN: 8591235091427
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 6,5+1 kg
Kód: 2500883
Kód dod.: 400814
EAN: 8591235036176
 
11.70 EUR
1.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.