sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502624
Kód dod.: 546520
EAN: 8593534671270
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 18 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502643
Kód dod.: 547210
EAN: 8593534660175
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
8.04 EUR
107.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre poškodené a suché vlasy - denný olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJOM a VITAMÍNOM E: pre regeneráciu a obnovu poškodených vlasov, vlasom dodá ochranu a vráti lesk.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Na maliarske práce všetkými druhmi farieb, najmä vyššej hustoty.
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503732
Kód dod.: 547228
EAN: 8593534690813
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, 2 ks
Kód: 2602069
Kód dod.: 897053
EAN: 8718951760820
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky sú určené na dôkladné čistenie medzizubných priestorov.
Gliss Ultimate Repair posilňujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair posilňujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505039
Kód dod.: 845544
EAN: 9000100663410
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ak máte silne poškodené vlasy, pravdepodobne trpia stratou proteínu Keratin, ktorý tvorí hlavnú štruktúru vlasov, čo má za následok silné oslabenie.
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503540
Kód dod.: 547241
EAN: 8593534672468
 
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar, materiál polyester, výška plyšu 10 mm, pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2503545
Kód dod.: 547226
EAN: 8593534690806
 
2.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Spokar Perlon na vinyl valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504184
Kód dod.: 540291
EAN: 8593534691339
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty.
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
84.40 EUR
84.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace míri k silnému a sebavedom
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 94540
Kód dod.: 856863
EAN: 4008666700124
70%
14.34 EUR
71.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón – posilňuje jemné a lámavé vlasy, podporuje rast a dodáva objem.
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
4.34 EUR
5.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn vybieli zašedlé prádlo. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.
AKCE
Well Done Fine Black Guard ubrousky pre obnovu čiernej, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pre obnovu čiernej, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
1.96 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky vhodné na prevenciu zafarbovania a vyprania tmavého prádla napr. košele, blúzky, nohavice, džínsy a pod...
Spokar Perfecta podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Perfecta podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502623
Kód dod.: 541101
EAN: 8593534660311
 
5.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 18 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre kvalitný náter všetkých druhov podlahových lakov a farieb riedkych a stredne hustých.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2502644
Kód dod.: 547212
EAN: 8593534660182
 
3.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2502633
Kód dod.: 547160
EAN: 8593534671553
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 50 mm, pre držiak 6 mm.
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502620
Kód dod.: 540407
EAN: 8593534671751
 
8.47 EUR
8.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádne valčeky sú určené pre maľovanie hrubých plôch, prevažne fasád. Majú pružné polstrovanie, vďaka ktorému dokážu eliminovať nerovnosti povrchu.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502642
Kód dod.: 547206
EAN: 8593534671492
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Filc lakovací váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504313
Kód dod.: 547188
EAN: 8593534691407
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, veľmi hustý plyš 4 mm, pre kvalitné vrchné lakovanie, pre všetky druhy farieb a lakov. Šírka válečku 100 mm, pre držiak 6 mm.
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503368
Kód dod.: 547224
EAN: 8593534660274
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pre silne poškodené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pre silne poškodené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
9.35 EUR
93.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vlasy s vysoce výkonným zložením k obnově silne poškodených vlasov a inspirované japonskými princípmi krásy.
Den Braven Debbex Combo pena pre trubičku i pištoľ 2v1, 750 ml
Den Braven
Den Braven Debbex Combo pena pre trubičku i pištoľ 2v1, 750 ml
Kód: 2507497
Kód dod.: 516956
EAN: 8595100179678
 
7.26 EUR
9.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna jednosložková montážna a konštrukčná polyuretánová pena.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.