sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Color s Japonskom inšpirovaným zložením - s kvetom tsubaki pre farebné a zosvetlené vlasy.
AKCE
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Sensodyne
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Kód: 2601439
Kód dod.: 895187
EAN: 5054563030993
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Expert Soft zubné kefky sú určené na šetrné čistenie citlivých zubov.
AKCE
Elmex Junior Fluoridová zubná pasta pre deti 6-12 rokov, 75 ml
Elmex®
Elmex Junior Fluoridová zubná pasta pre deti 6-12 rokov, 75 ml
Kód: 60299
 
EAN: 4007965505904
100%
3.47 EUR
46.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana pred zubným kazom pre nově prerážajúce sa stálé zuby. Zubná pasta elmex Junior je špeciálne vyvinutá pre potreby nově prerážajúcich sa stálych zubov.
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 1703907
Kód dod.: 856862
EAN: 4008666700971
 
14.34 EUR
57.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový šampón – starostlivosť o farbené a poškodené vlasy s podporou rastu a ochranou farby.
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
10.43 EUR
69.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový balzam – starostlivosť pre jemné a oslabené vlasy s kofeínom a posilňujúcimi látkami.
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504183
Kód dod.: 540290
EAN: 8593534670570
 
3.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty. Polyakryl, výška plyše 12 mm, pre disperzné a husté farby.
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb, najmä vyššej hustoty.
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Agro
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Kód: 2504374
Kód dod.: 656275
EAN: 8594005007437
 
3.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vynikajúcim prostriedkom na prihnojovanie muškátov a ostatných balkónových kvetov, ktoré sú veľmi náročné na živiny (petúnie, verbeny, begónie, fuchsie, bidens,…).
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503457
Kód dod.: 547244
EAN: 8593534672444
 
2.64 EUR
2.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502645
Kód dod.: 541111
EAN: 8593534660205
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitné nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502622
Kód dod.: 540262
EAN: 8593534670686
 
4.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček Plyš žltozelený pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka valčeka 180 mm, výška plyše 18 mm.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Kód: 2502966
Kód dod.: 541112
EAN: 8593534660212
 
7.17 EUR
7.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitný nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
-1%Zľava
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504958
Kód dod.: 547280
EAN: 8593534692893
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre lakovanie veľkých plôch. Vhodný aj pre maliarske práce veľmi hustými farbami. Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva.
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Kód: 2507252
Kód dod.: 845429
EAN: 4015100860221
 
5.65 EUR
22.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s aktívnou kofeínovou zložkou dodáva riedkym a splihnutým vlasom väčšiu silu a zdravý vzhľad.
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov, čierny 3,2 g
Colorwin
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov, čierny 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
8.04 EUR
2 680EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov je praktický pomocník pre okamžité zakrytie šedín a dodanie vlasom plnšieho vzhľadu.
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
JSÚ VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy sú v zime vystavené väčším ničivým účinkom, a to chladným teplotám a suchému vykurovanému vzduchu.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 52150911
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 52151911
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.