sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: makadamiový olej, známy tým, že poskytuje výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
Kód: 2501735
Kód dod.: 461505
EAN: 8591235074659
 
2.39 EUR
2.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotovej lepiacej malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích systémov.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
3.21 EUR
71.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a pre výrobu lepidiel.
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
7.79 EUR
25.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesní a lepí praskliny a veľmi pohyblivé škáry. Polyuretánový tmel so stredným modulom a schopnosťou ako utěsnit trhliny a veľmi pohyblivé škáry, tak prilepiť všetky druhy materiálov.
AKCE
RYOR pleťové tonikum pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Ryor
RYOR pleťové tonikum pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Kód: 35295
Kód dod.: 825300
EAN: 8594007977097
100%
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tonikum je nevyhnutné použiť pre ranné čistenie a večerné dočistenie pleti, jej hydratáciu a osvieženie počas dňa.
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300955
Kód dod.: 905653
EAN: 3616304240515
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojmu telu, vlasom aj pleti poriadnu dávku sviežosti a energie.
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300953
Kód dod.: 905651
EAN: 3616304240430
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne a šetrne čistí pokožku celého tela, tvár i vlasy a dodáva potrebnú hydratáciu. Svieža a dynamická vôňa prebudí vaše zmysly.
AKCE
-1%Zľava
Jelen tekuté mydlo pre ručné pranie, 500 ml
Jelen®
Jelen tekuté mydlo pre ručné pranie, 500 ml
Kód: 1702437
Kód dod.: 765151
EAN: 8592613579667
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelen tekuté mydlo slúži výhradne na ručné pranie. Chráni vlákna aj farby. Účinne odstraňuje škvrny a špinu, pritom nedráždi pokožku. Dermatologicky testované.
AKCE
Meridol zubná pasta pre dennú starostlivosť, 75 ml
Meridol®
Meridol zubná pasta pre dennú starostlivosť, 75 ml
Kód: 13954
Kód dod.: 885325
EAN: 4007965507465
100%
4.22 EUR
56.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta obsahuje kombináciu jedinečných látok - aminfluoridu a fluoridu cínatého, ktoré účinne bojujú proti zápalu ďasien a dlhodobo odstraňujú zubný povlak.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
11.53 EUR
1.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátěry stien a stropov.
Chilly gel pre intimnú hygienu Ciclo, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Ciclo, 200 ml
Kód: 2207750
Kód dod.: 800034
EAN: 8002410034981
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly gel ciclo má čistiacu receptúru, ktorá Vám poskytuje príjemný a dlhotrvajúci pocit čistoty a ochrany počas menštruácie
-1%Zľava
SuperFresh detské vlhčené utierky pre bábätká, 72 ks
Superfresh
SuperFresh detské vlhčené utierky pre bábätká, 72 ks
Kód: 2308352
Kód dod.: 914013
EAN: 4820048488044
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky pre bábätká a mamičky SuperFresh sú ideálnou voľbou pre šetrné čistenie jemnej detskej pokožky. Tieto utierky zanechávajú pokožku vláčnu a hydratovanú, čo je zásadné pre zdravú starostlivosť o citlivú detskú pleť.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
55.01 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Supermal
Supermal Plus biely pre vnútorné nátery, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
32.83 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Color s Japonskom inšpirovaným zložením - s kvetom tsubaki pre farebné a zosvetlené vlasy.
AKCE
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Sensodyne
Sensodyne Expert Soft zubné kefky pre citlivé zuby, tripack
Kód: 2601439
Kód dod.: 895187
EAN: 5054563030993
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Expert Soft zubné kefky sú určené na šetrné čistenie citlivých zubov.
AKCE
Elmex Junior Fluoridová zubná pasta pre deti 6-12 rokov, 75 ml
Elmex®
Elmex Junior Fluoridová zubná pasta pre deti 6-12 rokov, 75 ml
Kód: 60299
Kód dod.: 888091
EAN: 4007965505904
100%
3.47 EUR
46.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana pred zubným kazom pre nově prerážajúce sa stálé zuby. Zubná pasta elmex Junior je špeciálne vyvinutá pre potreby nově prerážajúcich sa stálych zubov.
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 1703907
Kód dod.: 856862
EAN: 4008666700971
 
14.34 EUR
57.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový šampón – starostlivosť o farbené a poškodené vlasy s podporou rastu a ochranou farby.
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
10.43 EUR
69.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový balzam – starostlivosť pre jemné a oslabené vlasy s kofeínom a posilňujúcimi látkami.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Kód: 2502966
Kód dod.: 541112
EAN: 8593534660212
 
7.17 EUR
7.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitný nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
-1%Zľava
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504958
Kód dod.: 547280
EAN: 8593534692893
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre lakovanie veľkých plôch. Vhodný aj pre maliarske práce veľmi hustými farbami. Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva.
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504183
Kód dod.: 540290
EAN: 8593534670570
 
3.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty. Polyakryl, výška plyše 12 mm, pre disperzné a husté farby.
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.