sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
Ideal Duha červená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha červená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04368
Kód dod.: 950015
EAN: 3045200475019
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha ružová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha ružová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04370
Kód dod.: 950005
EAN: 3045200475026
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha námorní modr, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha námorní modr, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04376
Kód dod.: 950006
EAN: 3045200475200
100%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použití v práčke či v rukách. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha svetlomodrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha svetlomodrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04378
Kód dod.: 950009
EAN: 3045200475316
100%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha olivovo zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ln, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha olivovo zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ln, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04382
Kód dod.: 950012
EAN: 3045200475392
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ln. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha fialová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha fialová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04372
Kód dod.: 42701540
EAN: 3045200475408
80%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Het
Het Klasik malírska farba, 4 kg
Kód: 2503515
Kód dod.: 401060
EAN: 8594002537593
 
12.92 EUR
3.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
Kód: 2503274
Kód dod.: 370573
EAN: 8591235019735
 
30.84 EUR
3.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Henkel Ceresit
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Kód: 2506466
Kód dod.: 519408
EAN: 4015000414531
 
3.60 EUR
12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CERESIT CS 11 Acryl je elastický jednosložkový akrylátový tmel určený na vypĺňanie spojov a prasklín v murive, omietkach, sadrokartóne aj pri zatepľovaní, vhodný na použitie vo vnútri aj vonku na nepohyblivých miestach.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Kód: 2501896
Kód dod.: 356439
EAN: 8591235039832
 
9.09 EUR
12.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Ideal Duha hnedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Duha tmavohnedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha tmavohnedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04362
Kód dod.: 950014
EAN: 3045200475415
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1999 čierna, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1999 čierna, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
8.22 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
BARLET akrylát univerzálna penetrácia V1307, 5 kg
BARLET
BARLET akrylát univerzálna penetrácia V1307, 5 kg
Kód: 2503282
Kód dod.: 430040
EAN: 8591235028294
 
13.09 EUR
2.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sa používa ako základný penetračný náter na savé podklady (omietky, drevo atď.) pre zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného náteru disperznou farbou.
Ceys Superceys Unick gel univerzálne okamžité lepidlo štetec 5 g
Ceys®
Ceys Superceys Unick gel univerzálne okamžité lepidlo štetec 5 g
Kód: 2506588
Kód dod.: 502898
EAN: 8411519742305
 
5.52 EUR
1 104EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Superceys Gel je kyanoakrylátové lepidlo vysokej pevnosti a veľmi jednoduchého použitia. Je ideálne pre rýchle drobné opravy.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
46.10 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná k náterom omietok sanač
AKCE
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 5 kg
Het
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 5 kg
Kód: 2503968
Kód dod.: 429981
EAN: 8594002539382
 
14.13 EUR
2.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pod akrylátové, vinylové a silikónové interiérové a fasádne farby. Pod tenkovrstvé akrylátové a silikónové omietky na stierkové vrstvy zatepľovacích systémov.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 40 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 40 kg
Kód: 2504622
Kód dod.: 400333
EAN: 8595614502610
 
69.10 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná na nátery omietok sanačných
Ceys Ultraunick univerzálne sekundové lepidlo 3 g
Ceys®
Ceys Ultraunick univerzálne sekundové lepidlo 3 g
Kód: 2506587
Kód dod.: 502900
EAN: 8411519742039
 
4.65 EUR
1 550EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Ultraunick je univerzálne sekundové lepidlo určené pre rýchle a pevné lepenie širokej škály materiálov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.