sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0220 svetlo hnedá, 1 kg
Kód: 2502838
Kód dod.: 430368
EAN: 8594002536077
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Het Klasik Color malířská farba, 0017 biely smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská farba, 0017 biely smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0017 biely smotanový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0017 biely smotanový, 7+1 kg
Kód: 2601004
Kód dod.: 400972
EAN: 8595614526845
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztíratelnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Kód: 2601006
Kód dod.: 400978
EAN: 8595614526906
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnitřným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Kód: 2601010
Kód dod.: 400990
EAN: 8595614526999
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0737 oranžový, 4 kg
Kód: 2601015
Kód dod.: 401005
EAN: 8595614527088
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné natieranie stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Kód: 2504270
Kód dod.: 330007
EAN: 8591235043051
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, cihly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 3 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 3 kg
Kód: 2502856
Kód dod.: 475602
EAN: 8591235024807
 
9.52 EUR
3.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutralizačná soľ na škvrny na stenách. Prostriedok je určený na neutralizáciu čerstvých vyschnutých omietok proti výkvětom vodorozpustných solí a vápna z omietok a na sanáciu farebných škvŕn po dymoch, nikotíne a zatečenej vode.
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
7.79 EUR
5.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je ideálny na sklo a hladké povrchy, predovšetkým na sklokeramické dosky, mikrovlnné rúry a ďalšie povrchy najmä v kuchyni.
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
3.26 EUR
17.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dôkladnú údržbu všetkých strieborných predmetov.
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Henkel Clin
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 1041082
EAN: 8595009210823
60%
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičný čistiaci prostriedok osvedčenej kvality určený na umývanie, čistenie a leštenie okien a sklenených plôch.
AKCE
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
1.56 EUR
0.78EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky Linteo na čistenie okuliarov. Bez šmúh, rýchloschnúce, antistatické. Praktické balenie do kabelky - utierky balené samostatne.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklárske tmel.
AKCE
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 99,9 % prírodných ingrediencií.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
8.70 EUR
116EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché riešenie pre okamžité zakrytie odrastov a šedín – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
AKCE
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič okien Clin s vôňou pivónie rýchlo odstraňuje mastnotu, prach i otlačky prstov a zanecháva sklo dokonale čisté bez šmúh. Rozprašovač umožňuje aplikáciu sprejom alebo penou pre presnejšie čistenie.
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Severochema Iron
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Kód: 2001056
Kód dod.: 1041084
EAN: 8595009210847
90%
2.39 EUR
4.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
AKCE
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
44.35 EUR
44.36 EUR
3.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sjednotenie vzhľadu rôznych podkladov, vytvorenie zrnitých povrchov, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, paropropustnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
1.30 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvarované hubky na riad BALhome VILTEX uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka pohodlnému úchopu a praktickému baleniu po piatich kusoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.