sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503706
Kód dod.: 400834
EAN: 8591235036206
 
17.36 EUR
2.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503718
Kód dod.: 400839
EAN: 8591235036374
 
86.92 EUR
86.93 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omítky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
35.18 EUR
1.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
Spokar 3618/106 mazáček na topánky
Spokar®
Spokar 3618/106 mazáček na topánky
Kód: 18770
Kód dod.: 570820
EAN: 8593534360105
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastové telo, štetina. Plastový kartáčik na aplikáciu krémov na obuv. Krém sa ľahko roztiera a nanáša na obuv. Veľmi obľúbený doplnok pre vojenskú obuv.
Spokar kartáč šatový, žehlička veľká, plastové telo, syntetické vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička veľká, plastové telo, syntetické vlákna
Kód: 41622
Kód dod.: 570834
EAN: 8593534360426
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč žehlička veľká, univerzálny prádlový a úklidový kartáč. Plastové telo, syntetické vlákna (PP).
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, modré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, modré, 50 ks
Kód: 2500079
Kód dod.: 956124
EAN: 8594158378750
 
0.65 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modernejšie riešenie pre balenie potravín, zeleniny, ovocia a masných výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoce kvalitných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 16 × 24 cm, síla 8 µ, čiré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 16 × 24 cm, síla 8 µ, čiré, 50 ks
Kód: 2500076
Kód dod.: 956121
EAN: 8594158378736
 
0.43 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderné riešenie na balenie potravín, zeleniny, ovocia a mäsových výrobkov. Sáčky sú vyrobené z vysoce kvalitných HDPE fólií, šetria životné prostredie a sú plne recyklovateľné.
AKCE
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0500 žltozelená, 250 g
Kód: 2500219
Kód dod.: 430958
EAN: 8591235030501
 
1.65 EUR
6.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 250 g
Kód: 2500216
Kód dod.: 430926
EAN: 8591235030549
 
2.04 EUR
8.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikonových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím, 12 × 85 g
Kód: 2501386
Kód dod.: 976430
EAN: 7613039758021
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Fantastic mäsový výber s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím ponúka výber lahodného krmiva, ktoré bezpochyby uspokojí túžbu vašej mačky po rozmanitosti.
Lazurol lihové mořidlo, svetlý orech, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý orech, 500 ml
Kód: 2504277
Kód dod.: 330014
EAN: 8591235043129
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehlové bloky). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, tmavohnedá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavohnedá, 500 ml
Kód: 2504271
Kód dod.: 330008
EAN: 8591235043068
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené k moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehlami). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0550 zelená, 1 kg
Kód: 2503489
Kód dod.: 430906
EAN: 8591235030761
 
4.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na zafarbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na zafarbenie akrylových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Kód: 2504290
Kód dod.: 430299
EAN: 8594158028679
 
6.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných aj klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0550 zelená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2503291
Kód dod.: 430512
EAN: 8591235022148
 
2.47 EUR
9.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie malířských a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylové a silikónové farby.
Lazurol lihové mořidlo, tmavý gaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý gaštan, 500 ml
Kód: 2504273
Kód dod.: 330010
EAN: 8591235043082
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
12.26 EUR
1.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na stenu k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Kód: 2503289
Kód dod.: 430504
EAN: 8591235022049
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
23.31 EUR
2.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónu, 0199 čierna, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malty a betónu, 0199 čierna, 800 g
Kód: 2503406
Kód dod.: 432163
EAN: 8591235029024
 
12.48 EUR
15.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Supermal Classic extra 7,5 kg
Supermal
Supermal Classic extra 7,5 kg
Kód: 2507285
Kód dod.: 400092
EAN: 8591235099072
 
13.70 EUR
1.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chystáte sa vymaľovať doslova celý dom, alebo chcete len univerzálnu, vysoko belostnú maliarsku farbu? Jednoduché riešenie v podobe modernej maliarskej farby má meno SUPERMAL.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0630 svetlá žltá, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0630 svetlá žltá, 1 kg
Kód: 2502834
Kód dod.: 430323
EAN: 8594002537418
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0261 stredne hnedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0261 stredne hnedá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
4.22 EUR
5.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0777 marhuľa, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0777 marhuľa, 4 kg
Kód: 2503519
Kód dod.: 401078
EAN: 8594002537937
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.