sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL Color Efekt omývateľná dekoračná farba, 0950 zlatá, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omývateľná dekoračná farba, 0950 zlatá, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
58.28 EUR
1.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
REMAL Plus vysoko krycí farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycí farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2503716
Kód dod.: 400829
EAN: 8591235036350
 
70.23 EUR
1.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Vysoko kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
AKCE
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
38.66 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, otieruvzdorná, paropriepustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
35.18 EUR
1.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503718
Kód dod.: 400839
EAN: 8591235036374
 
86.92 EUR
86.93 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omítky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503706
Kód dod.: 400834
EAN: 8591235036206
 
17.36 EUR
2.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
HG odstraňovač plesní, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG odstraňovač plesní, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2505895
Kód dod.: H06161
EAN: 8711577227449
 
9.56 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HG odstraňovač plesní je určený na odstránenie plesní z rôznych povrchov v domácnosti. Balenie obsahuje tiež HG čistič skla a zrcadel zdarma.
IRON čistič okien a rámov, 750 ml
Severochema Iron
IRON čistič okien a rámov, 750 ml
Kód: 2407088
Kód dod.: 705043
EAN: 8595009213176
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok vhodný na čistenie skiel, plastových rámov a parapetov okien. Vo forme koncentrátu.
BIOM Trávna zmes ihrisková, 1 kg
Biom
BIOM Trávna zmes ihrisková, 1 kg
Kód: 2501108
Kód dod.: 655370
EAN: 8595078500801
 
8.41 EUR
8.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto zmes je starostlivo namiešaná z najkvalitnejších odrôd trávy, aby dokázala odolať veľmi vysokým až extrémnym záťažiam.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
32.57 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklenárske tmel.
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Cink
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Kód: 2600987
Kód dod.: 705149
EAN: 8594024345787
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cink na okná s unikátnou Nano Formulou zaručí vašim oknám žiarivú čistotu a lesk bez šmúh.
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Hlubna - Okena®
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Kód: 04275
Kód dod.: 705230
EAN: 8594003012204
100%
0.82 EUR
1.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá, okenné rámy a parapety. Nové zloženie bez farbív nespôsobuje nežiadúce zafarbenie čistených povrchov.
AKCE
Finish soľ do umývačky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
6.09 EUR
1.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 502162
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0102 biela, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0102 biela, 250 g
Kód: 2503287
Kód dod.: 430500
EAN: 8591235021943
100%
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Jub Jupol Classic maliarska farba, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Classic maliarska farba, 15 l, 25 kg
Kód: 2502802
Kód dod.: 404908
EAN: 3831000242391
 
47.36 EUR
3.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Paropriepustná maliarska farba. Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa vysokou paropriepustnosťou – je vhodná aj na sanačné systémy. Má vysokú belosť, vysokú kryvost, ľahko sa nanáša a je odolná voči oderu.
Lazurol lihové mořidlo, svetlý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý mahagón, 500 ml
Kód: 2504275
Kód dod.: 330012
EAN: 8591235043105
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavohnedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavohnedá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
4.13 EUR
5.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 1 kg
Kód: 2503492
Kód dod.: 430930
EAN: 8591235030716
 
6.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikonových fasádnych farieb pre exteriéry.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.