sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 7 + 1 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 7 + 1 kg
Kód: 2504443
Kód dod.: 400345
EAN: 8594158029041
 
32.40 EUR
4.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
AKCE
Supermal lazura S1023 000 bezbarvý 0,6 l
Supermal
Supermal lazura S1023 000 bezbarvý 0,6 l
Kód: 2507231
Kód dod.: 248100
EAN: 8591235098471
 
19.96 EUR
7.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Lazurol lihové mořidlo, cedr, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, cedr, 500 ml
Kód: 2504265
Kód dod.: 330002
EAN: 8591235043006
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehloviny). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Supermal vápený nátěr 15 kg
Supermal
Supermal vápený nátěr 15 kg
Kód: 2508456
Kód dod.: 416552
EAN: 8591235098907
 
13.26 EUR
0.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
9.88 EUR
13.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä na základné napúšťanie dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
23.70 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátierky užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
2.69 EUR
2.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
24.30 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvosťou a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
12.83 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
62.14 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
9.61 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obytné priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
37.36 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so zrnitou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky apod. v interiéroch.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2504674
Kód dod.: 400257
EAN: 8594002535339
 
4.08 EUR
4.09 EUR
2.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
26.74 EUR
1.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropropustná, bielosť 86 %, biela. Vysoce kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
8.92 EUR
2.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropropustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
2.78 EUR
2.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, odolná proti oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Veľmi krycí maliarsky náter odporúčaný na nátierky obytných a užitných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
76.05 EUR
76.06 EUR
1.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
9.35 EUR
2.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obývacích a komerčných priestorov.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
56.74 EUR
3.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Severochema Iron
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Kód: 2001056
Kód dod.: 1041084
EAN: 8595009210847
90%
2.39 EUR
4.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
AKCE
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
44.35 EUR
44.36 EUR
3.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sjednotenie vzhľadu rôznych podkladov, vytvorenie zrnitých povrchov, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, paropropustnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
1.30 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvarované hubky na riad BALhome VILTEX uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka pohodlnému úchopu a praktickému baleniu po piatich kusoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.