sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Astrid
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Kód: 2509131
Kód dod.: 820476
EAN: 8592297013563
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťové sérum je navrhnuté pre boj proti vráskam a tmavým škvrnám a obsahuje 92 % zložiek prírodného pôvodu. Vysoko koncentrované zloženie so silným rozjasňujúcim a anti-aging komplexom.
Nivea Sun 2v1 pleťové sérum OF50 30 ml
Nivea®
Nivea Sun 2v1 pleťové sérum OF50 30 ml
Kód: 2602028
Kód dod.: 815375
EAN: 4006000128689
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Sun 2v1 pleťové sérum s vysokým ochranným faktorom SPF 50+ poskytuje účinnú ochranu pred UVA a UVB žiarením aj pred škodlivým modrým svetlom (HEVL), ktoré prispieva k predčasnému starnutiu pleti.
PONAL Standard, 550g
Ponal
PONAL Standard, 550g
Kód: 2507611
Kód dod.: 500700
EAN: 4015000079464
 
8.52 EUR
15.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Standard je univerzálne lepidlo na drevo vrátane tvrdého.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.78 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
9.69 EUR
9.70 EUR
17.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Express je rýchle disperzné lepidlo na lepenie za horúca aj za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzné lepidlo určené na lepenie dreva a príbuzných materiálov vystavených vyššej vlhkosti či krátkodobému pôsobeniu vody.
RYOR Zpomalovač rastu chĺpkov 200 ml
Ryor
RYOR Zpomalovač rastu chĺpkov 200 ml
Kód: 2603189
Kód dod.: 810502
EAN: 8594007978094
 
11.30 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR Zpomalovač rastu chĺpkov je starostlivý krém s komplexom rastlinných extraktov, ktorý pri pravidelnom používaní pomáha spomaľovať rast nežiaducich chĺpkov a zároveň ich zjemňuje a zosvetľuje.
Nivea Celular Epigenetics omladzujúce sérum Epicelline 15 ml
Nivea®
Nivea Celular Epigenetics omladzujúce sérum Epicelline 15 ml
Kód: 2508855
Kód dod.: 822408
EAN: 9005800393889
 
20 EUR
1 333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omladzujúce sérum Nivea Cellular Epigenetics Epicelline je koncentrovaná starostlivosť proti starnutiu pleti v praktickom 15ml balení.
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Nivea®
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Kód: 2508171
Kód dod.: 822824
EAN: 9005800381473
 
9.13 EUR
304.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Skin Clear sérum Rebalance & Clear s kyselinou hyalurónovou, provitamínom B5 a niacinamidom je špeciálne vyvinuté pre podráždenú a namáhanú pleť so sklonom k nedokonalostiam.
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 876 Algavre Slnko 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 876 Algavre Slnko 4 g
Kód: 2500542
Kód dod.: 13.876
EAN: 4052136275957
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klzký rúž Perfect Color Lipstick 876 Algavre Slnko od Artdeco so sýtou farbou a plniacim efektom spá
Essence Satin Glow Luminous Shine lesklá rtěnka 05 Chai There 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow Luminous Shine lesklá rtěnka 05 Chai There 3,5 g
Kód: 2502333
Kód dod.: ES542762
EAN: 4059729542762
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte rúž, ktorý dodá vašim perám krémovú textúru, lesk a výraznú farbu už po jedinej aplikácii? E
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 908 Pompous Pink 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 908 Pompous Pink 4 g
Kód: 2601039
Kód dod.: 13.908
EAN: 4052136354249
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž ARTDECO Perfect Color v odtieni 908 Pompous Pink spája sýtu farebnú výplň s luxusnou starostlivo
Alpa Herbal Arthrosan masť 30 g
ALPA® Herbal
Alpa Herbal Arthrosan masť 30 g
Kód: 2504628
Kód dod.: 812040
EAN: 8594001779956
 
3.69 EUR
123EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Herbal Arthrosan masť je bylinný prípravok určený pre úľavu pri bolesťach svalov, kĺbov, šliach a chrbtici. Obsahuje mentol, kafr a zmes prírodných silíc, ktoré podporujú prekrvenie pokožky, uvoľnenie napätia a prinášajú pocit osvieženia.
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
18.04 EUR
601.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Expertné duálne sérum obsahuje účinné anti-age ingrediencie, čistý koenzým Q10 v najvyššej koncentrácii, redukuje hlboké vrásky a pomáha chrániť pleť pred poškodením a vznikom nových vrások.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
9.56 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je ľahké pleťové sérum navrhnuté na rozjasnenie pleti a zjednotenie jej tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D perlové očné sérum s 95 % složiek prírodného pôvodu je navrhnuté na boj proti vráskam a tmavým kruhom pod očami. Obsahuje silný rozjasňujúci anti-aging komplex so 4 účinkami pre žiarivé a mladistvo vyzerajúce okolie očí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
10.82 EUR
10.83 EUR
19.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzné lepidlo na drevo.
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové umelé riasy, ktoré aplikuj k vonkajšiemu kútiku oka. Polovičné riasy ti zabezpečia prirodzene v
AKCE
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Ralley šedý základ je ideálny podklad použiteľný ako plnič a ako podpora priľnavosti medzi povrchom a konečným náterom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.