sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Parex
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Premium čistiaci valček na textil (56 listov) je praktický lepiaci valček určený k rýchlemu odstráneniu nečistôt z oblečenia, čalúnenia i ďalších textilných povrchov.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
56.74 EUR
3.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Hlubna - Okena®
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Kód: 04275
Kód dod.: 705230
EAN: 8594003012204
100%
0.82 EUR
1.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá, okenné rámy a parapety. Nové zloženie bez farbív nespôsobuje nežiadúce zafarbenie čistených povrchov.
AKCE
Finish soľ do umývačky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
6.09 EUR
1.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 5729
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
IRON čistič okien a rámov, 750 ml
Severochema Iron
IRON čistič okien a rámov, 750 ml
Kód: 2407088
Kód dod.: 705043
EAN: 8595009213176
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok vhodný na čistenie skiel, plastových rámov a parapetov okien. Vo forme koncentrátu.
BIOM Trávna zmes ihrisková, 1 kg
Biom
BIOM Trávna zmes ihrisková, 1 kg
Kód: 2501108
Kód dod.: 655370
EAN: 8595078500801
 
8.41 EUR
8.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto zmes je starostlivo namiešaná z najkvalitnejších odrôd trávy, aby dokázala odolať veľmi vysokým až extrémnym záťažiam.
HG odstraňovač plesní, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG odstraňovač plesní, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2505895
Kód dod.: H06161
EAN: 8711577227449
 
9.56 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HG odstraňovač plesní je určený na odstránenie plesní z rôznych povrchov v domácnosti. Balenie obsahuje tiež HG čistič skla a zrcadel zdarma.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
32.57 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklenárske tmel.
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Cink
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Kód: 2600987
Kód dod.: 705149
EAN: 8594024345787
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cink na okná s unikátnou Nano Formulou zaručí vašim oknám žiarivú čistotu a lesk bez šmúh.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kartáč sa skvele hodí na odstránenie škvŕn z prádla alebo počas ručného prania menšieho prádla.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, hnedý mahagón, 500 ml
Kód: 2504270
Kód dod.: 330007
EAN: 8591235043051
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na liehovej báze. Je určené na moření dreva a všetkých poréznych materiálov (napr. betón, cihly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 2 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 3 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 3 kg
Kód: 2502856
Kód dod.: 475602
EAN: 8591235024807
 
9.52 EUR
3.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutralizačná soľ na škvrny na stenách. Prostriedok je určený na neutralizáciu čerstvých vyschnutých omietok proti výkvětom vodorozpustných solí a vápna z omietok a na sanáciu farebných škvŕn po dymoch, nikotíne a zatečenej vode.
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0620 marhuľová, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na farbenie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na farbenie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 maliarska umývateľná farba, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
7.79 EUR
5.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová maliarska farba, umývateľná, disperzná, odporúčame pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 750 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 750 ml
Kód: 2504022
Kód dod.: 260104
EAN: 8595073020137
 
10.22 EUR
13.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklenárske tmely.
AKCE
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Kód: 2507239
Kód dod.: 248118
EAN: 8591235098532
 
23.87 EUR
9.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0770 pastelovo oranžová, 1 kg
Kód: 2503511
Kód dod.: 430398
EAN: 8594002531782
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priamu aplikáciu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.