sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Klasik Color maliarska farba, 0417 modrá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0417 modrá, 4 kg
Kód: 2503517
Kód dod.: 401066
EAN: 8594002537876
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0197 čierny, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0197 čierny, 250 g
Kód: 2503288
Kód dod.: 430502
EAN: 8591235021967
 
1.78 EUR
7.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylové a silikónové farby.
AKCE
Het Hetmal Standard maliarska farba, 40 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 40 kg
Kód: 2506473
Kód dod.: 400276
EAN: 8595614515788
 
44.53 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na zeď k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0760 oranžovo tehličková, 1 kg
Het
Het Hetcolor maliarska tónovacia farba, 0760 oranžovo tehličková, 1 kg
Kód: 2502832
Kód dod.: 430321
EAN: 8594002536916
 
7.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hetcolor, akrylátová tónovacia farba - na tónovanie fasádnych a vnútorných disperzných i klasických náterov alebo na priame aplikácie.
AKCE
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0102 biela, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0102 biela, 250 g
Kód: 2503287
Kód dod.: 430500
EAN: 8591235021943
100%
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Jub Jupol Classic maliarska farba, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Classic maliarska farba, 15 l, 25 kg
Kód: 2502802
Kód dod.: 404908
EAN: 3831000242391
 
47.36 EUR
3.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Paropriepustná maliarska farba. Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa vysokou paropriepustnosťou – je vhodná aj na sanačné systémy. Má vysokú belosť, vysokú kryvost, ľahko sa nanáša a je odolná voči oderu.
Lazurol lihové mořidlo, svetlý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý mahagón, 500 ml
Kód: 2504275
Kód dod.: 330012
EAN: 8591235043105
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavohnedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavohnedá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
4.13 EUR
5.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 1 kg
Kód: 2503492
Kód dod.: 430930
EAN: 8591235030716
 
6.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikonových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Supermal lazura S1023 023 teak 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 023 teak 2,5 l
Kód: 2508300
Kód dod.: 248112
EAN: 8591235098488
 
22.14 EUR
8.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
4.17 EUR
8.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
15.04 EUR
15.05 EUR
3.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Parex
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Premium čistiaci valček na textil (56 listov) je praktický lepiaci valček určený k rýchlemu odstráneniu nečistôt z oblečenia, čalúnenia i ďalších textilných povrchov.
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je ideálny na sklo a hladké povrchy, predovšetkým na sklokeramické dosky, mikrovlnné rúry a ďalšie povrchy najmä v kuchyni.
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
3.26 EUR
17.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dôkladnú údržbu všetkých strieborných predmetov.
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Henkel Clin
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 705173
EAN: 8595009210823
60%
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičný čistiaci prostriedok osvedčenej kvality určený na umývanie, čistenie a leštenie okien a sklenených plôch.
AKCE
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
1.56 EUR
0.78EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky Linteo na čistenie okuliarov. Bez šmúh, rýchloschnúce, antistatické. Praktické balenie do kabelky - utierky balené samostatne.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklárske tmel.
AKCE
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 99,9 % prírodných ingrediencií.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
8.70 EUR
116EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché riešenie pre okamžité zakrytie odrastov a šedín – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.