sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2503717
Kód dod.: 400819
EAN: 8591235036343
 
54.32 EUR
1.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2503719
Kód dod.: 400817
EAN: 8591235036428
 
33 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
Eternal In Silver antibakteriálna maliarska farba 12 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Silver antibakteriálna maliarska farba 12 kg
Kód: 2505105
Kód dod.: 405006
EAN: 8590892121300
 
93.89 EUR
7.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ETERNAL IN silver je antibakteriálna maliarska farba obsahujúca koloidné striebro, ktorá vytvára hygienické nátery dlhodobo odolné napadnutiu baktériami.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
16.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací náter. Špeciálny vodou riediteľný základný náter pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretreňovaní bežným (najmä maliarskym) náterom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatečenej vody, nikotínu)
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 25 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 25 kg
Kód: 2504186
Kód dod.: 400873
EAN: 8591235037005
 
38.66 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropropustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Color Efekt omývateľná dekoračná farba, 0950 zlatá, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omývateľná dekoračná farba, 0950 zlatá, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
58.28 EUR
1.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otieraniu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
REMAL Plus vysoko krycí farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycí farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2503716
Kód dod.: 400829
EAN: 8591235036350
 
70.23 EUR
1.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Vysoko kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
AKCE
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
38.66 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, otieruvzdorná, paropriepustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
35.18 EUR
1.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503718
Kód dod.: 400839
EAN: 8591235036374
 
86.92 EUR
86.93 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omítky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503706
Kód dod.: 400834
EAN: 8591235036206
 
17.36 EUR
2.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
-1%Zľava
Severochema Auron vata na čistenie striebra a zlata, 10 g
Severochema Auron
Severochema Auron vata na čistenie striebra a zlata, 10 g
Kód: 04217
Kód dod.: 711030
EAN: 8595009212704
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
173EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vata na čistenie strieborných a zlatých predmetov. Vata je napustená látkami, ktoré spoľahlivo odstránia nečistoty, aniž by jakkoliv narušili povrch samotného kovu.
Iron čistič okien a sklenených plôch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič okien a sklenených plôch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 1041081
EAN: 8595009210816
 
1.30 EUR
2.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
1.96 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá na použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
AKCE
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 3030FI
EAN: 8017412004016
90%
1.35 EUR
1.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezabúdáte počas pravidelnej údržby Vašej umývačky riadu na doplnenie soli?
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
10.43 EUR
2.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Lemon je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny čistiaci prostriedok pre svoje sklenené povrchy.
AKCE
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
6.91 EUR
1.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s alkoholom na sklá a všetky umývateľné povrchy.
Carlson autošampón bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampón bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
4.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón bez vosku spoľahlivo odstráni nečistoty z karosérie a zanechá váš voz dokonale čistý a pripravený na ďalšiu starostlivosť.
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
9.35 EUR
46.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Severochema Iron
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Kód: 2001056
Kód dod.: 1041084
EAN: 8595009210847
90%
2.39 EUR
4.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
AKCE
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
44.35 EUR
44.36 EUR
3.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sjednotenie vzhľadu rôznych podkladov, vytvorenie zrnitých povrchov, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, paropropustnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.