sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
Kód: 2503464
Kód dod.: 127096
EAN: 4009506070018
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb
Max Color farba na kožu, čierna, 250 ml
Mako color
Max Color farba na kožu, čierna, 250 ml
Kód: 2506261
Kód dod.: 950172
EAN: 8592884005445
 
7.70 EUR
30.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na farebnú povrchovú úpravu kožených výrobkov, koženej obuvi a koženej galantérie.
Max Color zinko-hliníková farba v spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinko-hliníková farba v spreji, 400 ml
Kód: 2503398
Kód dod.: 101187
EAN: 8592884002697
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
So zinkovým sprejom s obsahom hliníka rýchlo opravíte základnú farbu, ktorá sa poškodila napríklad pri zváraní. Nástrek zaručuje čistú a rýchlu prácu, keďže farba nesteká a má vysoký rozliv.
Max Color Epoxy farba na bielu techniku, biela, 400 ml
Mako color
Max Color Epoxy farba na bielu techniku, biela, 400 ml
Kód: 2503047
Kód dod.: 106212
EAN: 4009506008158
 
11.09 EUR
27.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super tvrdý sprej, výborne priľne v kuchyniach, kúpeľniach. Ideálne pre nátery chladničiek, práčok, sušičiek, vaní, glazúrovaných dlaždíc, zábradlí, záhradného nábytku.
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze nitrokombinačných pryskyříc. Určený na lakovanie radiátorov, ktoré sa zahrejú na teploty 80 do 120 °C. Vďaka tomuto spreju budete mať uľahčenú prácu pri lakovaní radiátorov.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Essence
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Kód: 2502043
 
EAN: 4059729518590
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte essence rúž Aqua Jelly od essence s unikátnou pH reaktívnou formulou, ktorá vytvára jedinečn
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Kód: 2502120
Kód dod.: 13.946
EAN: 4052136301441
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nosíte každý deň novú farbu s rúžom Perfect Color! od Artdeco Krémové a hladké zloženie kombinuje na
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Kód: 2502330
Kód dod.: ES542700
EAN: 4059729542700
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám sofistikovaný lesk a hladký finish s rtěnkou Satin Glow Luminous Shine od Essen
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color zlatá dekoračná farba v spreji, 150 ml
Mako color
Max Color zlatá dekoračná farba v spreji, 150 ml
Kód: 2503699
Kód dod.: 103145
EAN: 4326470160249
 
4 EUR
26.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny sprej, vhodný najmä pre dekorácie. Všade tam, kde je potrebné zvýrazniť ušľachtilý nádych zlata.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1021 žltá horčicová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1021 žltá horčicová, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
Kód: 2503470
Kód dod.: 107021
EAN: 4009506093024
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelej hmoty. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným podmienkam a korózii.
CL Cosmoslac dekoračný akrylátový sprej R308 zlatý 400 ml
CL Cosmos lac
CL Cosmoslac dekoračný akrylátový sprej R308 zlatý 400 ml
Kód: 2508487
Kód dod.: 103185
EAN: 5201569143084
 
5.01 EUR
12.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoračný akrylátový sprej Cosmoslak R308 v elegantnom zlatom odtieni je ideálny pre dekoratívne aj profesionálne použitie.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
Kód: 2508065
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierny lesk ral 9005 univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
Kód: 2501888
Kód dod.: 107035
EAN: 4009506096056
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba v spreji na Vaše radiátory, pomocou Belton farby na vykurovanie je bez problémov možné lakovať vykurovacie telesá o teplote 80 - 120 °C.
Max Color farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Mako color
Max Color farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2503694
Kód dod.: 103135
EAN: 4009506015040
 
11.18 EUR
27.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vykurovacie telesá, odolný teplotám a žltnutiu v rozmedzí 80 - 100 °C, výdatný, rýchloschnúci. Staré nátery je možné prebrúsiť a opäť nastriekať.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.