sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol lihové mořidlo, svetlý mahagón, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, svetlý mahagón, 500 ml
Kód: 2504275
Kód dod.: 330012
EAN: 8591235043105
 
4.74 EUR
9.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol Lihové mořidlo je farebný koncentrát na lihovej báze. Je určené na morenie dreva a všetkých poréznych materiálov (napr.betón, tehly). Zvýrazňuje štruktúru dreva, preniká hlboko do podkladu.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavohnedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0281 tmavohnedá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
4.13 EUR
5.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa na probarvovanie maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0200 hnedá, 1 kg
Kód: 2503492
Kód dod.: 430930
EAN: 8591235030716
 
6.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikonových fasádnych farieb pre exteriéry.
AKCE
Supermal lazura S1023 023 teak 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 023 teak 2,5 l
Kód: 2508300
Kód dod.: 248112
EAN: 8591235098488
 
22.14 EUR
8.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
4.17 EUR
8.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
15.04 EUR
15.05 EUR
3.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Parex
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Premium čistiaci valček na textil (56 listov) je praktický lepiaci valček určený k rýchlemu odstráneniu nečistôt z oblečenia, čalúnenia i ďalších textilných povrchov.
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťací O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
9.88 EUR
13.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä na základné napúšťanie dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátery olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Hlubna - Okena®
Hlubna Okena skla a rámy, bez farbív, vôňa citrónu, 500 ml
Kód: 04275
Kód dod.: 705230
EAN: 8594003012204
100%
0.82 EUR
1.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá, okenné rámy a parapety. Nové zloženie bez farbív nespôsobuje nežiadúce zafarbenie čistených povrchov.
AKCE
Finish soľ do umývačky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
6.09 EUR
1.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Window Nano Code Artic sprej na okná 750 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 5729
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
32.57 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklenárske tmel.
BIOM Trávna zmes ihrisková, 1 kg
Biom
BIOM Trávna zmes ihrisková, 1 kg
Kód: 2501108
Kód dod.: 655370
EAN: 8595078500801
 
8.41 EUR
8.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto zmes je starostlivo namiešaná z najkvalitnejších odrôd trávy, aby dokázala odolať veľmi vysokým až extrémnym záťažiam.
IRON čistič okien a rámov, 750 ml
Severochema Iron
IRON čistič okien a rámov, 750 ml
Kód: 2407088
Kód dod.: 705043
EAN: 8595009213176
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok vhodný na čistenie skiel, plastových rámov a parapetov okien. Vo forme koncentrátu.
HG odstraňovač plesní, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG odstraňovač plesní, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2505895
Kód dod.: H06161
EAN: 8711577227449
 
9.56 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HG odstraňovač plesní je určený na odstránenie plesní z rôznych povrchov v domácnosti. Balenie obsahuje tiež HG čistič skla a zrcadel zdarma.
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Cink
Cink čistič na okná s rozprašovačom 500 ml
Kód: 2600987
Kód dod.: 705149
EAN: 8594024345787
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cink na okná s unikátnou Nano Formulou zaručí vašim oknám žiarivú čistotu a lesk bez šmúh.
Supermal vápený nátěr 15 kg
Supermal
Supermal vápený nátěr 15 kg
Kód: 2508456
Kód dod.: 416552
EAN: 8591235098907
 
13.26 EUR
0.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Severochema Iron
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Kód: 2001056
Kód dod.: 1041084
EAN: 8595009210847
90%
2.39 EUR
4.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
AKCE
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
44.35 EUR
44.36 EUR
3.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sjednotenie vzhľadu rôznych podkladov, vytvorenie zrnitých povrchov, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, paropropustnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.