sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
15.04 EUR
15.05 EUR
3.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Parex
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Premium čistiaci valček na textil (56 listov) je praktický lepiaci valček určený k rýchlemu odstráneniu nečistôt z oblečenia, čalúnenia i ďalších textilných povrchov.
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
12.26 EUR
1.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na stenu k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Kód: 2503289
Kód dod.: 430504
EAN: 8591235022049
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
23.31 EUR
2.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
3.12 EUR
3.13 EUR
7.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitých povrchov predovšetkým štukových omietok.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Kód: 2508697
Kód dod.: 822403
EAN: 9005800390055
 
9.56 EUR
637.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow v balení 15 ml je kompaktné intenzívne sérum navrhnuté pre cielenú starostlivosť o rozjasnenie pleti.
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
28.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balenie prípravkov s okamžitým liftingovým efektom v oblasti tváre, krku a dekoltu.
AKCE
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Kód: 2505621
Kód dod.: 822437
EAN: 9005800353036
 
13.74 EUR
458EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie má vďaka obsahu rastlinnej látky bidens pilosa veľmi dobrú znášanlivosť s pletí. Pleť je ihneď po aplikácii jemná, hladká a zjednotená.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Rainer velkoobchod, s.r.o.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Kód: 2601620
Kód dod.: 525094
EAN: 8595198174159
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Kód: 2601792
Kód dod.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
23.74 EUR
593.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ je jemne tónovaný hydratačný krém, ktorý spája
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 2,5 l
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 2,5 l
Kód: 2504018
Kód dod.: 260142
EAN: 8595073020045
 
32.57 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátěry olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
AKCE
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná soľ do umývačky riadu, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 3030FI
EAN: 8017412004016
90%
1.35 EUR
1.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezabúdáte počas pravidelnej údržby Vašej umývačky riadu na doplnenie soli?
-1%Zľava
Severochema Auron vata na čistenie striebra a zlata, 10 g
Severochema Auron
Severochema Auron vata na čistenie striebra a zlata, 10 g
Kód: 04217
Kód dod.: 711030
EAN: 8595009212704
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
173EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vata na čistenie strieborných a zlatých predmetov. Vata je napustená látkami, ktoré spoľahlivo odstránia nečistoty, aniž by jakkoliv narušili povrch samotného kovu.
Iron čistič okien a sklenených plôch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič okien a sklenených plôch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 1041081
EAN: 8595009210816
 
1.30 EUR
2.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
1.96 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá na použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa.
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
10.43 EUR
2.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Lemon je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny čistiaci prostriedok pre svoje sklenené povrchy.
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
9.35 EUR
46.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
6.91 EUR
1.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s alkoholom na sklá a všetky umývateľné povrchy.
Carlson autošampón bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampón bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
4.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón bez vosku spoľahlivo odstráni nečistoty z karosérie a zanechá váš voz dokonale čistý a pripravený na ďalšiu starostlivosť.
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Henkel Clin
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 1041082
EAN: 8595009210823
60%
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičný čistiaci prostriedok osvedčenej kvality určený na umývanie, čistenie a leštenie okien a sklenených plôch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.