sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5010 enziánová modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5010 enziánová modrá, 400 ml
Kód: 2503472
Kód dod.: 107027
EAN: 4009506095103
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Rustbreaker
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Kód: 2508328
Kód dod.: 303234
EAN: 8595568204127
 
11.56 EUR
11.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dutinový ochranný nástřik na voskovej báze preniká aj do neprístupných častí karosérie, kde vytvára trvalo pružnú vrstvu chrániacej dutiny vozidiel pred koróziou, vlhkosťou, soľou aj hlukom.
Belton Special dekoračná farba v spreji, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special dekoračná farba v spreji, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503626
Kód dod.: 103228
EAN: 4015962156401
 
11.27 EUR
28.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodá dekoračným objektom ten správny lesk, vzhľad vzácneho kovu propůjčí veciam každodenného života úplne mimoriadny a luxusný charakter.
AKCE
Max Color značkovací sprej, ružová, 500 ml
Max Color
Max Color značkovací sprej, ružová, 500 ml
Kód: 2508067
Kód dod.: 106359
EAN: 8592884013389
 
6.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci značkovací sprej Max Color nachádza uplatnenie predovšetkým pri pracovnom značení na s
Max Color žáruvzdorná farba 300 °C, strieborná, 400 ml
Mako color
Max Color žáruvzdorná farba 300 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503396
Kód dod.: 103292
EAN: 4009506014029
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplotne odolné pri konštantných teplotách až do 300 °C. Žáruvzdorná farba v spreji odolá teplote až 650 °C, ideálne sa hodí na grily, výfuky alebo oblasti motora.
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Kód: 2505642
Kód dod.: 106380
EAN: 4044965331775
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné označovanie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
AKCE
Max Color značkovací sprej, oranžová, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, oranžová, 500 ml
Kód: 2503399
Kód dod.: 106353
EAN: 8592884002734
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
Syoss Texture Clay texturujúca hlina, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Texture Clay texturujúca hlina, 100 ml
Kód: 2507066
Kód dod.: 855509
EAN: 54022829
 
6.74 EUR
67.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modelovacia hlina pre úžasne rozcuchané účesy s textúrou s extra silnou fixáciou.
Max Color barva ve spreji, 2827 imitácia zlato, 400 ml
Mako color
Max Color barva ve spreji, 2827 imitácia zlato, 400 ml
Kód: 2503049
Kód dod.: 106296
EAN: 4009506028279
 
11.96 EUR
29.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia pre vonkajšie a vnútorné použitie, dodá predmetom správny lesk, vzhľad vzácneho kovu propůjčí veciam všedného života - úplne mimoriadny a luxusný charakter.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Essence
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Kód: 2502043
 
EAN: 4059729518590
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte essence rúž Aqua Jelly od essence s unikátnou pH reaktívnou formulou, ktorá vytvára jedinečn
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Kód: 2502120
Kód dod.: 13.946
EAN: 4052136301441
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nosíte každý deň novú farbu s rúžom Perfect Color! od Artdeco Krémové a hladké zloženie kombinuje na
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Kód: 2502330
Kód dod.: ES542700
EAN: 4059729542700
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám sofistikovaný lesk a hladký finish s rtěnkou Satin Glow Luminous Shine od Essen
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Kód: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
8H matná komfortná ceruzka na pery od značky Essence umožňuje presné kontúrovanie pier, vydrží až 8
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 5729
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
Motip 04006 sprej, univerzálny autofarba, čierna mat, 500 ml
Motip
Motip 04006 sprej, univerzálny autofarba, čierna mat, 500 ml
Kód: 18144
 
EAN: 8711347040063
100%
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysokokvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak. Dobré prúdenie, hladký povrch. Odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči svetlu (nežloutne).
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter v spreji, RAL 1003 signálná žltá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter v spreji, RAL 1003 signálná žltá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny vrchný náter sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúci, po nástreku nestéká. Je odolný voči poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak v akrylátovom prevedení, rychloschnúci s vysokou krycou schopnosťou. Odolný voči vplyvom počasia. Vhodný pre široké použitie v automobilovom i inom priemysle. Vhodný aj na drevo a niektoré plasty.
AKCE
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Kód: 2503401
Kód dod.: 106355
EAN: 8592884002758
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
Kód: 2503556
Kód dod.: 107067
EAN: 4009506097312
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Max Color značkovací sprej, svetlo žltá, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, svetlo žltá, 500 ml
Kód: 2503400
Kód dod.: 106354
EAN: 8592884002741
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri vykopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierny mat ral 9005 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.