sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.78 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
18.04 EUR
601.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Expertné duálne sérum obsahuje účinné anti-age ingrediencie, čistý koenzým Q10 v najvyššej koncentrácii, redukuje hlboké vrásky a pomáha chrániť pleť pred poškodením a vznikom nových vrások.
Nivea Cellular Luminous630 Obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 Obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám 30 ml
Kód: 2501453
Kód dod.: 822709
EAN: 4006000018089
 
30.43 EUR
30.44 EUR
1 014.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous630. Špeciálne zloženie séra pôsobí na bunkovej úrovni.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
9.56 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je ľahké pleťové sérum navrhnuté na rozjasnenie pleti a zjednotenie jej tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D perlové očné sérum s 95 % složiek prírodného pôvodu je navrhnuté na boj proti vráskam a tmavým kruhom pod očami. Obsahuje silný rozjasňujúci anti-aging komplex so 4 účinkami pre žiarivé a mladistvo vyzerajúce okolie očí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
Alpa Herbal Arthrosan masť 30 g
ALPA® Herbal
Alpa Herbal Arthrosan masť 30 g
Kód: 2504628
Kód dod.: 812040
EAN: 8594001779956
 
3.69 EUR
123EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Herbal Arthrosan masť je bylinný prípravok určený pre úľavu pri bolesťach svalov, kĺbov, šliach a chrbtici. Obsahuje mentol, kafr a zmes prírodných silíc, ktoré podporujú prekrvenie pokožky, uvoľnenie napätia a prinášajú pocit osvieženia.
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Kód: 2500543
Kód dod.: 13.880
EAN: 4052136275971
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klzký rúž Perfect Color Lipstick 876 Algavre Slunce od Artdeco so sýtou farbou a plniacim efektom sp
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Kód: 2502334
Kód dod.: ES542786
EAN: 4059729542786
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim rúžom sofistikovaný saténový lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shi
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Kód: 2601040
Kód dod.: 13.969
EAN: 4052136301465
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž ARTDECO Perfect Color v elegantnom odtieni 969 Rose Desire prináša dokonalú kombináciu intenzívn
AKCE
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Ralley šedý základ je ideálny podklad použiteľný ako plnič a ako podpora priľnavosti medzi povrchom a konečným náterom.
Essence What The Fake! umelé riasy 01 Dramatic Volume 1 g
Essence
Essence What The Fake! umelé riasy 01 Dramatic Volume 1 g
Kód: 2500389
 
EAN: 4059729516589
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umelé riasy What The Fake! od essence ponúkajú intenzívny objem pre výrazný vzhľad. Ultra tenký, fle
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba v spreji na Vaše radiátory, pomocou Belton farby na vykurovanie je bez problémov možné lakovať vykurovacie telesá o teplote 80 - 120 °C.
Max Color zlatá dekoračná farba v spreji, 150 ml
Mako color
Max Color zlatá dekoračná farba v spreji, 150 ml
Kód: 2503699
Kód dod.: 103145
EAN: 4326470160249
 
4 EUR
26.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny sprej, vhodný najmä pre dekorácie. Všade tam, kde je potrebné zvýrazniť ušľachtilý nádych zlata.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1021 žltá horčicová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1021 žltá horčicová, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
Kód: 2503470
Kód dod.: 107021
EAN: 4009506093024
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelej hmoty. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným podmienkam a korózii.
CL Cosmoslac dekoračný akrylátový sprej R308 zlatý 400 ml
CL Cosmos lac
CL Cosmoslac dekoračný akrylátový sprej R308 zlatý 400 ml
Kód: 2508487
Kód dod.: 103185
EAN: 5201569143084
 
5.01 EUR
12.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoračný akrylátový sprej Cosmoslak R308 v elegantnom zlatom odtieni je ideálny pre dekoratívne aj profesionálne použitie.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6014 olivová zelenožltá mat, 400 ml
Kód: 2508065
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.