sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
9.35 EUR
46.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, mandarínka, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, mandarínka, 1 kg
Kód: 59724
Kód dod.: 807022
EAN: 8588001483050
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpeľová soľ s vôňou mandarínky. Kúpeľové soli prinášajú okamžité uvoľnenie a príjemne pôsobia na pokožku. Soľ čistí pokožku a zároveň tiež napomáha odstraňovať rozmanité problémy pokožky, ako je akné, lupienka alebo ekzém.
AKCE
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Jelen®
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 2005010
Kód dod.: 756992
EAN: 8596422551067
100%
2.39 EUR
1.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Soľ do umývačky na zmäkčenie vody, zabránenie vodnému kamenu a predĺženie života umývačky.
AKCE
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Io
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Kód: 2307035
Kód dod.: 700498
EAN: 8056646091799
100%
1.87 EUR
2.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok IO SPLENDO UNIVERZÁL s alkoholom na okná, zrkadlá, lustre, dlaždice, plasty, laminátový nábytok je vašim nevyhnutným pomocníkom pri úklide okien a sklenených povrchov. Vyčistí špinu a dodá žiaduci lesk bez škvrn. Vhodný aj na LCD a LED.
Biom Standard Travná zmes 500 g
Biom
Biom Standard Travná zmes 500 g
Kód: 2400080
Kód dod.: 655368
EAN: 8595078500030
 
3.95 EUR
7.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exkluzívna zmes trávnikového - okrasného typu s nižším vzrastom je starostlivo zostavená z vysokokvalitných odrôd trávy, aby vyhovovala extrémnym nárokom na záťaž.
AKCE
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
2.04 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vášmu domovu.
BALTECH chlórové vápno na dezinfekciu, 600 g
BALtech
BALTECH chlórové vápno na dezinfekciu, 600 g
Kód: 2500498
Kód dod.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3.69 EUR
6.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlórové vápno je určené na dezinfekciu kanalizačných odpadov a potrubí, žúmp a taktiež na dezinfekciu priestorov slúžiacich na chov hydiny, prasiat, sliepok a králikov.
AKCE
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
1.65 EUR
2.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Milit Cleaner Sklo a okna je čistiaci prostriedok navrhnutý špeciálne pre efektívnu údržbu sklenených plôch v domácnosti.
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
3.12 EUR
3.13 EUR
7.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitých povrchov predovšetkým štukových omietok.
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky 200 ml rozprašovač
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky 200 ml rozprašovač
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
3.69 EUR
18.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, eukalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, eukalyptus, 1 kg
Kód: 14926
Kód dod.: 807023
EAN: 8588001483166
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpeľová soľ s vôňou eukalyptu. Kúpeľové soli prinášajú okamžité uvoľnenie a príjemne pôsobia na pokožku. Soľ čistí pokožku a zároveň aj napomáha odstraňovať rozmanité problémy pokožky, ako je akné, lupienka alebo ekzém.
AKCE
Het Hetline farba na sadrokartón, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline farba na sadrokartón, 15 + 3 kg
Kód: 2503202
Kód dod.: 400318
EAN: 8594002533120
 
44.27 EUR
2.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoká belosť 95 % (MgO), pre nátery extrémne hladkých povrchov, univerzálne použitie pre nátery minerálnych omietok a sadrokartónu, výborná paropriepustnosť, zvýšená otieruvzdornosť.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
1.30 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľké hubky na riady BALhome VILTEX Gastro uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka praktickým rozmerom a pohodlnému používaniu.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Kód: 2508697
Kód dod.: 822403
EAN: 9005800390055
 
9.56 EUR
637.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow v balení 15 ml je kompaktné intenzívne sérum navrhnuté pre cielenú starostlivosť o rozjasnenie pleti.
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denný krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
28.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balenie prípravkov s okamžitým liftingovým efektom v oblasti tváre, krku a dekoltu.
AKCE
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionálne sérum, 30 ml
Kód: 2505621
Kód dod.: 822437
EAN: 9005800353036
 
13.74 EUR
458EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie má vďaka obsahu rastlinnej látky bidens pilosa veľmi dobrú znášanlivosť s pletí. Pleť je ihneď po aplikácii jemná, hladká a zjednotená.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Rainer velkoobchod, s.r.o.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Kód: 2601620
Kód dod.: 525094
EAN: 8595198174159
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Kód: 2601792
Kód dod.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
23.74 EUR
593.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ je jemne tónovaný hydratačný krém, ktorý spája
Tatrachema Magnéziová živá soľ do kúpeľa, 500 g
Prešovská Relaxa
Tatrachema Magnéziová živá soľ do kúpeľa, 500 g
Kód: 1600307
Kód dod.: 807027
EAN: 8585003993246
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa formou relaxačnej kúpeľa alebo obkladu s priaznivými účinkami pri kožných problémoch, reumatizme, artritíde, svalových a kĺbových bolestiach, nervových a srdcovo-cievnych problémoch, pri nadmernom potení, strese, hojení rán, dezinfekcii.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Kód: 2602960
Kód dod.: 870721
EAN: 9000101776737
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
Kód: 2503271
Kód dod.: 370164
EAN: 8591235019940
 
15.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky apod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
43.44 EUR
2.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter na vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 1,6 kg
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 1,6 kg
Kód: 2504822
Kód dod.: 511324
EAN: 8595614505727
 
9.18 EUR
5.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitého povrchu predovšetkým štukových omietok.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.