sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čistiaci prostriedok 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
10.43 EUR
2.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Lemon je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a efektívny čistiaci prostriedok pre svoje sklenené povrchy.
AKCE
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
6.91 EUR
1.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s alkoholom na sklá a všetky umývateľné povrchy.
Carlson autošampón bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampón bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
4.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón bez vosku spoľahlivo odstráni nečistoty z karosérie a zanechá váš voz dokonale čistý a pripravený na ďalšiu starostlivosť.
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% OSVIEŽUJÚCI SPREJ OBNOVA A HYDRATÁCIA 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
9.35 EUR
46.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Henkel Clin
Clin Anti-Fog čistič na okná s alkoholom 500 ml rozprašovač
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič okien s rozprašovačom, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 1041082
EAN: 8595009210823
60%
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičný čistiaci prostriedok osvedčenej kvality určený na umývanie, čistenie a leštenie okien a sklenených plôch.
AKCE
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené utierky na okuliare, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
1.56 EUR
0.78EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené utierky Linteo na čistenie okuliarov. Bez šmúh, rýchloschnúce, antistatické. Praktické balenie do kabelky - utierky balené samostatne.
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič okien a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je ideálny na sklo a hladké povrchy, predovšetkým na sklokeramické dosky, mikrovlnné rúry a ďalšie povrchy najmä v kuchyni.
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič striebra špeciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
3.26 EUR
17.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dôkladnú údržbu všetkých strieborných predmetov.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytie šedín 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
8.70 EUR
116EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché riešenie pre okamžité zakrytie odrastov a šedín – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
AKCE
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature prírodný čistič na okná, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 99,9 % prírodných ingrediencií.
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež ľanová P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
5.61 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako riedidlo pre fermežové farby a olejové sklárske tmel.
AKCE
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivónia čistič okien a sklenených povrchov, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
2.92 EUR
5.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič okien Clin s vôňou pivónie rýchlo odstraňuje mastnotu, prach i otlačky prstov a zanecháva sklo dokonale čisté bez šmúh. Rozprašovač umožňuje aplikáciu sprejom alebo penou pre presnejšie čistenie.
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, eukalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, eukalyptus, 1 kg
Kód: 14926
Kód dod.: 8316
EAN: 8588001483166
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpeľová soľ s vôňou eukalyptu. Kúpeľové soli prinášajú okamžité uvoľnenie a príjemne pôsobia na pokožku. Soľ čistí pokožku a zároveň aj napomáha odstraňovať rozmanité problémy pokožky, ako je akné, lupienka alebo ekzém.
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky 200 ml rozprašovač
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky 200 ml rozprašovač
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
3.69 EUR
18.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
AKCE
Het Hetline farba na sadrokartón, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline farba na sadrokartón, 15 + 3 kg
Kód: 2503202
Kód dod.: 400318
EAN: 8594002533120
 
44.27 EUR
2.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoká belosť 95 % (MgO), pre nátery extrémne hladkých povrchov, univerzálne použitie pre nátery minerálnych omietok a sadrokartónu, výborná paropriepustnosť, zvýšená otieruvzdornosť.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
1.30 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľké hubky na riady BALhome VILTEX Gastro uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka praktickým rozmerom a pohodlnému používaniu.
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 1,6 kg
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 1,6 kg
Kód: 2504822
Kód dod.: 511324
EAN: 8595614505727
 
9.18 EUR
5.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitého povrchu predovšetkým štukových omietok.
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49041
Kód dod.: 6097
EAN: 8595025819635
100%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49043
Kód dod.: 6099
EAN: 8595025819659
90%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
2.12 EUR
21.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskladaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Kód: 02754
Kód dod.: 722012
EAN: 8595000910777
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkladanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prípravok zabraňuje tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
2.61 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívne prilne bez potreby závesu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týždňov.
Duck WC blok Fresh Discs Levanduľa, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levanduľa, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Levanduľa dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Stačí jednoducho aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk Duck sa chopí práce za vás.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.