sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Het
Het Hetmal Standard maliarska farba, 7+1 kg
Kód: 2505487
Kód dod.: 400270
EAN: 8595614514699
 
12.26 EUR
1.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický tekutý maliarsky náter, biela farba na stenu k vnútorným náterom stien a stropov (vápenných, vápenocementových omietok, zdiva, betónových panelov apod.).
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Parex
Parex Premium čistiaci valček na textil, 56 listov
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Premium čistiaci valček na textil (56 listov) je praktický lepiaci valček určený k rýchlemu odstráneniu nečistôt z oblečenia, čalúnenia i ďalších textilných povrchov.
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 maliarska tónovacia farba, 0264 stredne hnedá, 250 g
Kód: 2503289
Kód dod.: 430504
EAN: 8591235022049
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na tónovanie maliarskych a latexových farieb pre použitie v interiéroch. Niektoré odtiene je možné použiť na akrylátové a silikonové farby.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
23.31 EUR
2.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací farba, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
4.17 EUR
8.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba na obarvovanie maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj na obarvovanie akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik maliarska farba, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
15.04 EUR
15.05 EUR
3.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba. Vyznačuje sa veľmi výhodnou cenou. Má vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu.
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací farba, 0600 žltá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovacia farba k obarvovaniu maliarskych farieb pre interiéry, vybrané odtiene aj k obarvovaniu akrylátových a silikónových fasádnych farieb pre exteriéry.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným náterom stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Severochema Iron
Iron Active Premium čistič na okná, 500 ml
Kód: 2001056
Kód dod.: 705174
EAN: 8595009210847
90%
2.39 EUR
4.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný čistič okien a sklenených plôch so špeciálnymi prísadami na zosilnenie čistiaceho efektu. Výrobok je vhodné použiť aj na čistenie zrkadiel, sklenených častí nábytku a TV obrazoviek.
AKCE
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte farba na sadrokartón šťukového vzhľadu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
44.35 EUR
44.36 EUR
3.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sjednotenie vzhľadu rôznych podkladov, vytvorenie zrnitých povrchov, odolnosť voči oderu za sucha, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, paropropustnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
1.30 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvarované hubky na riad BALhome VILTEX uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka pohodlnému úchopu a praktickému baleniu po piatich kusoch.
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, mandarínka, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, mandarínka, 1 kg
Kód: 59724
Kód dod.: 807022
EAN: 8588001483050
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpeľová soľ s vôňou mandarínky. Kúpeľové soli prinášajú okamžité uvoľnenie a príjemne pôsobia na pokožku. Soľ čistí pokožku a zároveň tiež napomáha odstraňovať rozmanité problémy pokožky, ako je akné, lupienka alebo ekzém.
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, eukalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, eukalyptus, 1 kg
Kód: 14926
Kód dod.: 807023
EAN: 8588001483166
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpeľová soľ s vôňou eukalyptu. Kúpeľové soli prinášajú okamžité uvoľnenie a príjemne pôsobia na pokožku. Soľ čistí pokožku a zároveň aj napomáha odstraňovať rozmanité problémy pokožky, ako je akné, lupienka alebo ekzém.
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky 200 ml rozprašovač
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky 200 ml rozprašovač
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
3.69 EUR
18.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
AKCE
Het Hetline farba na sadrokartón, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline farba na sadrokartón, 15 + 3 kg
Kód: 2503202
Kód dod.: 400318
EAN: 8594002533120
 
44.27 EUR
2.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoká belosť 95 % (MgO), pre nátery extrémne hladkých povrchov, univerzálne použitie pre nátery minerálnych omietok a sadrokartónu, výborná paropriepustnosť, zvýšená otieruvzdornosť.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
1.30 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľké hubky na riady BALhome VILTEX Gastro uľahčia každodenné ručné umývanie riadu vďaka praktickým rozmerom a pohodlnému používaniu.
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
3.12 EUR
3.13 EUR
7.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitých povrchov predovšetkým štukových omietok.
Tatrachema Magnéziová živá soľ do kúpeľa, 500 g
Prešovská Relaxa
Tatrachema Magnéziová živá soľ do kúpeľa, 500 g
Kód: 1600307
Kód dod.: 807027
EAN: 8585003993246
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa formou relaxačnej kúpeľa alebo obkladu s priaznivými účinkami pri kožných problémoch, reumatizme, artritíde, svalových a kĺbových bolestiach, nervových a srdcovo-cievnych problémoch, pri nadmernom potení, strese, hojení rán, dezinfekcii.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Kód: 2602960
Kód dod.: 870721
EAN: 9000101776737
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Jelen®
Jelen Soľ do umývačky, 1,5 kg
Kód: 2005010
Kód dod.: 756992
EAN: 8596422551067
100%
2.39 EUR
1.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Soľ do umývačky na zmäkčenie vody, zabránenie vodnému kamenu a predĺženie života umývačky.
AKCE
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Io
iO Splendo čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy Univerzálny, 750 ml
Kód: 2307035
Kód dod.: 700498
EAN: 8056646091799
100%
1.87 EUR
2.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci prostriedok IO SPLENDO UNIVERZÁL s alkoholom na okná, zrkadlá, lustre, dlaždice, plasty, laminátový nábytok je vašim nevyhnutným pomocníkom pri úklide okien a sklenených povrchov. Vyčistí špinu a dodá žiaduci lesk bez škvrn. Vhodný aj na LCD a LED.
Biom Standard Travná zmes 500 g
Biom
Biom Standard Travná zmes 500 g
Kód: 2400080
Kód dod.: 655368
EAN: 8595078500030
 
3.95 EUR
7.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exkluzívna zmes trávnikového - okrasného typu s nižším vzrastom je starostlivo zostavená z vysokokvalitných odrôd trávy, aby vyhovovala extrémnym nárokom na záťaž.
AKCE
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprej UNI na okná a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
2.04 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vášmu domovu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.