sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 07 Coral It A Day, 3,5 g
Essence
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 07 Coral It A Day, 3,5 g
Kód: 2601843
Kód dod.: ES584991
EAN: 4059729584991
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám elegantný lesk s rúžom essence Satin Glow Luminous Shine 07 Coral It A Day, kto
Novinky
Artdeco Long - lasting Lip Color rúž 723 Infinite love 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long - lasting Lip Color rúž 723 Infinite love 1,8 g
Kód: 2603153
Kód dod.: 58164.723
EAN: 4052136368772
 
15.44 EUR
7 720EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám dokonale sýtu farbu a zamatovo matný vzhľad s Artdeco Jelly Balm Lip Stick odt
Got2b Chaotic vláknitá guma na tvarovanie účesu, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Chaotic vláknitá guma na tvarovanie účesu, 100 ml
Kód: 2505974
Kód dod.: 981301
EAN: 9000100366410
 
8.04 EUR
80.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modelujúca vláknitá guma na vlasy vytvorí na vašej hlave chaotický, nedbalý účes a zároveň mu poskytne silnú, ale tvarovateľnú fixáciu.
Max Color žiaruvzdorná farba 300 °C, čierna, 400 ml
Mako color
Max Color žiaruvzdorná farba 300 °C, čierna, 400 ml
Kód: 2503397
Kód dod.: 103294
EAN: 4009506016146
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tepelne odolné pri konštantných teplotách až do 300 °C. Žiaruvzdorná farba v spreji odolá teplote až 650 °C, ideálne sa hodí na grily, výfuky alebo oblasti motora.
AKCE
Max Color značkovací sprej, zelená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, zelená, 500 ml
Kód: 2503402
Kód dod.: 106356
EAN: 8592884002765
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7035 šedá svetlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7035 šedá svetlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5017 modrá dopravná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5017 modrá dopravná, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela lesk, 400 ml
Kód: 2501894
Kód dod.: 107001
EAN: 4009506099101
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela lesk ral 9010 univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1018 žltá zinková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1018 žltá zinková, 400 ml
Kód: 2503610
Kód dod.: 107014
EAN: 4009506091181
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7032 tmavošedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7032 tmavošedá, 400 ml
Kód: 2503475
Kód dod.: 107041
EAN: 4009506097329
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Rustbreaker Nepremieňateľný asfaltový ochranný nástrek 500 ml
Rustbreaker
Rustbreaker Nepremieňateľný asfaltový ochranný nástrek 500 ml
Kód: 2508318
Kód dod.: 303220
EAN: 8595568201119
 
7.22 EUR
14.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepremieňateľný asfaltový ochranný nástrek spoľahlivo chráni podvozky automobilov pred koróziou, odpudzuje vodu a zároveň tlmí vibrácie i hlučnosť počas jazdy.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508794
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátěry dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
Kód: 2503561
Kód dod.: 107034
EAN: 4009506096025
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter vo spreji, RAL 8011 hnedá oriešková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter vo spreji, RAL 8011 hnedá oriešková, 400 ml
Kód: 2503476
Kód dod.: 107043
EAN: 4009506098111
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny vrchný náter sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúci, po nástreku nestéká. Je odolný proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji šedá, 400 ml
Kód: 2503462
Kód dod.: 106304
EAN: 4009506013183
 
6.31 EUR
15.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu poréznych a savých podkladov na zvýšenie antikoróznej ochrany.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5012 svetlomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5012 svetlomodrá, 400 ml
Kód: 2503473
Kód dod.: 107029
EAN: 4009506095127
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Motip 04004 sprej, univerzálna autobarva, autobiela, 500 ml
Motip
Motip 04004 sprej, univerzálna autobarva, autobiela, 500 ml
Kód: 34889
 
EAN: 8711347040049
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak. Dobré prúdenie, hladký povrch. Odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči svetlu (nežloutne).
Max Color farba v spreji, 2813 imitácia chrom, 400 ml
Mako color
Max Color farba v spreji, 2813 imitácia chrom, 400 ml
Kód: 2503048
Kód dod.: 106292
EAN: 4009506028132
 
11.96 EUR
29.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia pre vonkajšie a vnútorné použitie, dodá predmetom správny lesk, vzhľad vzácneho kovu propůjčí veciam všedného života - úplne mimoriadny a luxusný charakter.
Max Color základná farba na plasty, transparentná, 400 ml
Mako color
Max Color základná farba na plasty, transparentná, 400 ml
Kód: 2503676
Kód dod.: 100112
EAN: 8592884003250
 
13 EUR
32.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zlepšenie priľnavosti lakov na plastové hmoty. Nanáša sa v tenkej vrstve priamo na plast. Potom použite základnú farbu. Nevyhnutné pre lakovanie plastov s obsahom polyetylénu.
Max Color farba na kožu, hnedá, 250 ml
Mako color
Max Color farba na kožu, hnedá, 250 ml
Kód: 2506394
Kód dod.: 950178
EAN: 8592884005452
 
7.70 EUR
30.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na farebnú povrchovú úpravu kožených výrobkov, koženej obuvi a koženej galantérie.
Spraytool značkovací sprej žltý, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej žltý, 500 ml
Kód: 2506710
Kód dod.: 106374
EAN: 4044965331744
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7005 šedá myšia, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7005 šedá myšia, 400 ml
Kód: 2503555
Kód dod.: 107066
EAN: 4009506097053
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9010 biela mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela mat RAL 9010 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.