sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
AKCE
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Motip
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Kód: 2505579
Kód dod.: 105414
EAN: 8711347236114
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný akrylátový lak špeciálne určený na disky kolies, predovšetkým vhodný na oceľové disky aj disky z ľahkých zliatin.
AKCE
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Ralley šedý základ je ideálny podklad použiteľný ako plnič a ako podpora priľnavosti medzi povrchom a konečným náterom.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 803 Truly Love 4 g
Kód: 2502118
Kód dod.: 13.803
EAN: 4052136352009
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každý deň si doprajte iný odtieň s rúžom Perfect Color od Artdeco. Jeho krémové a hladké zloženie sp
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 06 Deja-Brew 3,5 g
Kód: 2502334
Kód dod.: ES542786
EAN: 4059729542786
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim rúžom sofistikovaný saténový lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shi
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 880 Rose Legacy 4 g
Kód: 2500543
Kód dod.: 13.880
EAN: 4052136275971
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klzký rúž Perfect Color Lipstick 876 Algavre Slunce od Artdeco so sýtou farbou a plniacim efektom sp
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rúž 969 Rose Desire 4 g
Kód: 2601040
Kód dod.: 13.969
EAN: 4052136301465
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rúž ARTDECO Perfect Color v elegantnom odtieni 969 Rose Desire prináša dokonalú kombináciu intenzívn
Essence What The Fake! umelé riasy 01 Dramatic Volume 1 g
Essence
Essence What The Fake! umelé riasy 01 Dramatic Volume 1 g
Kód: 2500389
 
EAN: 4059729516589
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umelé riasy What The Fake! od essence ponúkajú intenzívny objem pre výrazný vzhľad. Ultra tenký, fle
ZIAJA PLEŤOVÉ SÉRUM KOZIE MLEKO 50ML 3751
Ziaja
ZIAJA PLEŤOVÉ SÉRUM KOZIE MLEKO 50ML 3751
Kód: 2602443
Kód dod.: 822868
EAN: 5901887043751
 
5.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové umelé riasy, ktoré aplikuj k vonkajšiemu kútiku oka. Polovičné riasy ti zabezpečia prirodzene v
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Essence
Essence Aqua Jelly rúž PH reaktívny 2,8 g
Kód: 2502043
 
EAN: 4059729518590
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte essence rúž Aqua Jelly od essence s unikátnou pH reaktívnou formulou, ktorá vytvára jedinečn
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color rúž s efektom zväčšenia objemu pier 946 Plum Power 4 g
Kód: 2502120
Kód dod.: 13.946
EAN: 4052136301441
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nosíte každý deň novú farbu s rúžom Perfect Color! od Artdeco Krémové a hladké zloženie kombinuje na
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 02 Blushin It 3,5 g
Kód: 2502330
Kód dod.: ES542700
EAN: 4059729542700
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám sofistikovaný lesk a hladký finish s rtěnkou Satin Glow Luminous Shine od Essen
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rtěnka 01 Whole Latte Love 3,5 g
Kód: 2502329
Kód dod.: ES542687
EAN: 4059729542687
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierny lesk ral 9005 univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
Kód: 2501888
Kód dod.: 107035
EAN: 4009506096056
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba v spreji na Vaše radiátory, pomocou Belton farby na vykurovanie je bez problémov možné lakovať vykurovacie telesá o teplote 80 - 120 °C.
Max Color farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Mako color
Max Color farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2503694
Kód dod.: 103135
EAN: 4009506015040
 
11.18 EUR
27.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vykurovacie telesá, odolný teplotám a žltnutiu v rozmedzí 80 - 100 °C, výdatný, rýchloschnúci. Staré nátery je možné prebrúsiť a opäť nastriekať.
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Kód: 2505639
Kód dod.: 106372
EAN: 4044965331737
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.