sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
5.18 EUR
25.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citron & Oceán WC blok 4 × 50 g je závesný čistiaci WC blok určený k udržiavaniu čistoty toalety pri každom spláchnutí. Kombinuje dve vône – citrón (Citron) a oceán (Oceán) – a postupne uvoľňuje aktívne látky, ktoré čistia a osviežujú WC mí
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Flower je závesný WC blok so štyrmi aktívnymi guľkami, ktoré zabezpečujú účinné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, mandarínka, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda soľ do kúpeľa, mandarínka, 1 kg
Kód: 59724
Kód dod.: 807022
EAN: 8588001483050
100%
1.96 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpeľová soľ s vôňou mandarínky. Kúpeľové soli prinášajú okamžité uvoľnenie a príjemne pôsobia na pokožku. Soľ čistí pokožku a zároveň tiež napomáha odstraňovať rozmanité problémy pokožky, ako je akné, lupienka alebo ekzém.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
Kód: 2503274
Kód dod.: 370573
EAN: 8591235019735
 
30.84 EUR
3.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 1,6 kg
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 1,6 kg
Kód: 2504822
Kód dod.: 511324
EAN: 8595614505727
 
9.18 EUR
5.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitého povrchu predovšetkým štukových omietok.
REMAL Protišedivý farba proti plesni, 15 kg
REMAL
REMAL Protišedivý farba proti plesni, 15 kg
Kód: 2503459
Kód dod.: 400661
EAN: 8591235036275
 
45.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protišedivá maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergillus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullulans, Sclerophana pityophila.
-1%Zľava
Tatrachema Prešovská Relaxa soľ do kúpeľa, 1 kg
Prešovská Relaxa
Tatrachema Prešovská Relaxa soľ do kúpeľa, 1 kg
Kód: 15082
Kód dod.: 807002
EAN: 8586001111225
95%
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepenívá jodizovaná soľ do kúpeľa. Soľ priaznivo ovplyvňuje celkový stav ľudského organizmu. Kúpele z Prešovskej kúpeľovej soli priaznivo ovplyvňujú celkový stav ľudského organizmu.
Naturalis Lavender soľ do kúpeľa s vôňou levandule 1000 g
Naturalis
Naturalis Lavender soľ do kúpeľa s vôňou levandule 1000 g
Kód: 2101454
Kód dod.: 805030
EAN: 8595196908787
 
3.26 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naturalis Levandule je relaxační koupelová sůl s jemnou levandulovou vůní, která pomáhá uvolnit tělo i mysl po náročném dni.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Kód: 2602962
Kód dod.: 870723
EAN: 9000101776799
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Kód: 74856
Kód dod.: 822698
EAN: 8594007977790
90%
12.61 EUR
252.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačné sérum s extrémne vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a arganovým olejom.
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Essence
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Kód: 2500432
 
EAN: 4059729517166
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum Hello, good stuff! Glow-C od essence má ľahkú mliečnu textúru, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Kód: 2309282
Kód dod.: 822822
EAN: 9005800367071
 
20 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vedá pre mladistvo vyzerajúcu pleť. Nivea® Sérum Cellular Expert Lift. 3zónové sérum pôsobí hlboko na bunkovej úrovni pre okamžitý liftingový efekt v oblasti tváre, krku a dekoltu.
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Astrid
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Kód: 2400923
Kód dod.: 820463
EAN: 8592297010227
 
8.25 EUR
8.26 EUR
275EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Nivea®
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Kód: 2508175
Kód dod.: 822820
EAN: 9005800388656
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denné UV Sérum Fluid Cellular Expert Filler OF 50+ je efektívnym riešením pre každodennú ochranu pleti proti UV žiareniu a redukciu znakov starnutia pleti. Účinné zloženie obsahuje 2 typy čistej kyseliny hyalurónovej na podporu vlastnej tvorby hyalurónu v pl
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
13.26 EUR
884EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vyplnenie vrások s preukázateľným účinkom proti hlbokým vráskam.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Tatrachema Magnéziová živá soľ do kúpeľa, 500 g
Prešovská Relaxa
Tatrachema Magnéziová živá soľ do kúpeľa, 500 g
Kód: 1600307
Kód dod.: 807027
EAN: 8585003993246
90%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa formou relaxačnej kúpeľa alebo obkladu s priaznivými účinkami pri kožných problémoch, reumatizme, artritíde, svalových a kĺbových bolestiach, nervových a srdcovo-cievnych problémoch, pri nadmernom potení, strese, hojení rán, dezinfekcii.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Kód: 2602960
Kód dod.: 870721
EAN: 9000101776737
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA TĚLO SÉRUM ZDOKONALUJÍCÍ 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
Kód: 2503271
Kód dod.: 370164
EAN: 8591235019940
 
15.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky apod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
43.44 EUR
2.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter na vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
Kód: 2503215
Kód dod.: 369580
EAN: 8591235019810
 
31.52 EUR
3.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
-1%Zľava
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Linteo®
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.