sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Kód: 2602962
Kód dod.: 870723
EAN: 9000101776799
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 10 kg
Kód: 2503274
Kód dod.: 370573
EAN: 8591235019735
 
30.84 EUR
3.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
REMAL Protišedivý farba proti plesni, 15 kg
REMAL
REMAL Protišedivý farba proti plesni, 15 kg
Kód: 2503459
Kód dod.: 400661
EAN: 8591235036275
 
45.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protišedivá maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergillus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullulans, Sclerophana pityophila.
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift Sérum, 30 ml
Kód: 2309282
Kód dod.: 822822
EAN: 9005800367071
 
20 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vedá pre mladistvo vyzerajúcu pleť. Nivea® Sérum Cellular Expert Lift. 3zónové sérum pôsobí hlboko na bunkovej úrovni pre okamžitý liftingový efekt v oblasti tváre, krku a dekoltu.
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Astrid
Astrid pleťové sérum Hydro X-Cell, 30 ml
Kód: 2400923
Kód dod.: 820463
EAN: 8592297010227
 
8.25 EUR
8.26 EUR
275EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR revitalizačné sérum s kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom 50 ml
Kód: 74856
Kód dod.: 822698
EAN: 8594007977790
90%
12.61 EUR
252.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačné sérum s extrémne vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej a arganovým olejom.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Essence
Essence Hello, good stuff! Glow-C sérum na pleť 30 ml
Kód: 2500432
 
EAN: 4059729517166
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum Hello, good stuff! Glow-C od essence má ľahkú mliečnu textúru, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Nivea®
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Kód: 2508175
Kód dod.: 822820
EAN: 9005800388656
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denné UV Sérum Fluid Cellular Expert Filler OF 50+ je efektívnym riešením pre každodennú ochranu pleti proti UV žiareniu a redukciu znakov starnutia pleti. Účinné zloženie obsahuje 2 typy čistej kyseliny hyalurónovej na podporu vlastnej tvorby hyalurónu v pl
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
13.26 EUR
884EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vyplnenie vrások s preukázateľným účinkom proti hlbokým vráskam.
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49041
Kód dod.: 720040
EAN: 8595025819635
100%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49043
Kód dod.: 720042
EAN: 8595025819659
90%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
2.12 EUR
21.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskladaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Kód: 02754
Kód dod.: 722012
EAN: 8595000910777
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkladanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prípravok zabraňuje tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
2.61 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívne prilne bez potreby závesu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týždňov.
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
2.35 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vega je vysoko účinná umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku predovšetkým rúk.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Kód: 1802878
Kód dod.: 720031
EAN: 8595025831149
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802880
Kód dod.: 720083
EAN: 8595025830401
 
3.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pění, sviežo a intenzívne vonia, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v guľkách, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v guľkách, 3 x 50 g
Kód: 2508856
Kód dod.: 720240
EAN: 9000101834758
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Fruitopia je závesný WC blok zložený zo štyroch aktívnych guľôčok v košíčku.
Duck WC blok Fresh Discs Levanduľa, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levanduľa, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Levanduľa dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Stačí jednoducho aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk Duck sa chopí práce za vás.
Bref Power Aktiv WC blok Citron, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Citron, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre belosť a lesk toalety.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501334
Kód dod.: 720229
EAN: 9000101530636
 
5.65 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť čistotu vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
Bref WC blok Color Aktiv Kvetinová, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Aktiv Kvetinová, 2× 50 g
Kód: 2501957
Kód dod.: 720168
EAN: 9000101028614
 
3.69 EUR
36.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.