sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5010 enziánová modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5010 enziánová modrá, 400 ml
Kód: 2503472
Kód dod.: 107027
EAN: 4009506095103
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Rustbreaker
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Kód: 2508328
Kód dod.: 303234
EAN: 8595568204127
 
11.56 EUR
11.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dutinový ochranný nástřik na voskovej báze preniká aj do neprístupných častí karosérie, kde vytvára trvale pružnú vrstvu chrániaúcu dutiny vozidiel pred koróziou, vlhkosťou, soľou aj hlukom.
Belton Special dekoračná farba v spreji, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special dekoračná farba v spreji, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503626
Kód dod.: 103228
EAN: 4015962156401
 
11.27 EUR
28.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodá dekoračným objektom ten správny lesk, vzhľad vzácneho kovu propůjčí veciam každodenného života úplne mimoriadny a luxusný charakter.
AKCE
Max Color značkovací sprej, ružová, 500 ml
Max Color
Max Color značkovací sprej, ružová, 500 ml
Kód: 2508067
Kód dod.: 106359
EAN: 8592884013389
 
6.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci značkovací sprej Max Color nachádza uplatnenie predovšetkým pri pracovnom značení na s
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Kód: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
8H matná komfortná ceruzka na pery od značky Essence umožňuje presné kontúrovanie pier, vydrží až 8
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové umelé riasy, ktoré aplikuj k vonkajšiemu kútiku oka. Polovičné riasy ti zabezpečia prirodzene v
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Essence Satin Glow lesklá rúž 03 Rose and Shine 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rúž 03 Rose and Shine 3,5 g
Kód: 2502331
Kód dod.: ES542724
EAN: 4059729542724
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám sofistikovaný lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shine od Ess
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 08 Fuchsionista, 3,5 g
Essence
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 08 Fuchsionista, 3,5 g
Kód: 2601844
Kód dod.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim perám výrazný a elegantný vzhľad s rúžom essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsi
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Cartell®
Cartell Supercement univerzálne lepidlo na topánky, 40 ml
Kód: 04729
Kód dod.: 502162
EAN: 8595035711066
 
3.86 EUR
3.87 EUR
96.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžite po spojení slepí drevo, gumu, kožu, plsť, kov, korok, kartón, keramiku, linoleum, plasty, hadičky, textil, drevotriesku a betón.
Motip 04006 sprej, univerzálny autofarba, čierna mat, 500 ml
Motip
Motip 04006 sprej, univerzálny autofarba, čierna mat, 500 ml
Kód: 18144
Kód dod.: 105436
EAN: 8711347040063
100%
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysokokvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak. Dobré prúdenie, hladký povrch. Odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči svetlu (nežloutne).
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503465
Kód dod.: 107009
EAN: 4009506091150
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter v spreji, RAL 1003 signálná žltá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter v spreji, RAL 1003 signálná žltá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny vrchný náter sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúci, po nástreku nestéká. Je odolný voči poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak v akrylátovom prevedení, rychloschnúci s vysokou krycou schopnosťou. Odolný voči vplyvom počasia. Vhodný pre široké použitie v automobilovom i inom priemysle. Vhodný aj na drevo a niektoré plasty.
AKCE
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Kód: 2503401
Kód dod.: 106355
EAN: 8592884002758
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
Kód: 2503556
Kód dod.: 107067
EAN: 4009506097312
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Max Color značkovací sprej, svetlo žltá, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, svetlo žltá, 500 ml
Kód: 2503400
Kód dod.: 106354
EAN: 8592884002741
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri vykopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierny mat ral 9005 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
Kód: 2501887
Kód dod.: 107036
EAN: 4009506096018
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3020 dopravná červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3020 dopravná červená, 400 ml
Kód: 2501885
Kód dod.: 107024
EAN: 4009506093208
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1016 žltá sírová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1016 žltá sírová, 400 ml
Kód: 2501883
Kód dod.: 107056
EAN: 4009506091167
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6018 zelenožltá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6018 zelenožltá, 400 ml
Kód: 2501889
Kód dod.: 107037
EAN: 4009506096186
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
Kód: 2501890
Kód dod.: 107069
EAN: 8592884012573
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.