sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color farba v spreji, 2813 imitácia chrom, 400 ml
Mako color
Max Color farba v spreji, 2813 imitácia chrom, 400 ml
Kód: 2503048
Kód dod.: 106292
EAN: 4009506028132
 
11.96 EUR
29.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia pre vonkajšie a vnútorné použitie, dodá predmetom správny lesk, vzhľad vzácneho kovu propůjčí veciam všedného života - úplne mimoriadny a luxusný charakter.
Max Color základná farba na plasty, transparentná, 400 ml
Mako color
Max Color základná farba na plasty, transparentná, 400 ml
Kód: 2503676
Kód dod.: 100112
EAN: 8592884003250
 
13 EUR
32.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zlepšenie priľnavosti lakov na plastové hmoty. Nanáša sa v tenkej vrstve priamo na plast. Potom použite základnú farbu. Nevyhnutné pre lakovanie plastov s obsahom polyetylénu.
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze nitrokombinačných pryskyříc. Určený na lakovanie radiátorov, ktoré sa zahrejú na teploty 80 do 120 °C. Vďaka tomuto spreju budete mať uľahčenú prácu pri lakovaní radiátorov.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak vo spreji, bezfarebný lesk, 400 ml
Kód: 2503464
Kód dod.: 127096
EAN: 4009506070018
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb
Max Color farba na kožu, čierna, 250 ml
Mako color
Max Color farba na kožu, čierna, 250 ml
Kód: 2506261
Kód dod.: 950172
EAN: 8592884005445
 
7.70 EUR
30.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na farebnú povrchovú úpravu kožených výrobkov, koženej obuvi a koženej galantérie.
Max Color zinko-hliníková farba v spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinko-hliníková farba v spreji, 400 ml
Kód: 2503398
Kód dod.: 101187
EAN: 8592884002697
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
So zinkovým sprejom s obsahom hliníka rýchlo opravíte základnú farbu, ktorá sa poškodila napríklad pri zváraní. Nástrek zaručuje čistú a rýchlu prácu, keďže farba nesteká a má vysoký rozliv.
Max Color Epoxy farba na bielu techniku, biela, 400 ml
Mako color
Max Color Epoxy farba na bielu techniku, biela, 400 ml
Kód: 2503047
Kód dod.: 106212
EAN: 4009506008158
 
11.09 EUR
27.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super tvrdý sprej, výborne priľne v kuchyniach, kúpeľniach. Ideálne pre nátery chladničiek, práčok, sušičiek, vaní, glazúrovaných dlaždíc, zábradlí, záhradného nábytku.
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Motip
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Kód: 2504591
Kód dod.: 106231
EAN: 8711347209729
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip, sprej na disky áut. Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak, odolný voči poveternostným vplyvom.
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umelé riasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové umelé riasy, ktoré aplikuj k vonkajšiemu kútiku oka. Polovičné riasy ti zabezpečia prirodzene v
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Kód: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
8H matná komfortná ceruzka na pery od značky Essence umožňuje presné kontúrovanie pier, vydrží až 8
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
Kód: 2500344
Kód dod.: 107051
EAN: 4009506099064
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vysokou vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
Kód: 2501666
Kód dod.: 107049
EAN: 4009506099033
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
Kód: 2501665
Kód dod.: 107020
EAN: 4009506093048
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
Kód: 2501884
Kód dod.: 107015
EAN: 4009506092089
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
Kód: 2503553
Kód dod.: 107064
EAN: 4009506096100
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color strieborná dekoračná farba v spreji, 150 ml
Mako color
Max Color strieborná dekoračná farba v spreji, 150 ml
Kód: 2503700
Kód dod.: 103147
EAN: 4326470160232
 
4 EUR
26.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color Vianočný a dekoračný strieborný sprej. Strieborná dekoračná farba v spreji na akrylovej báze.
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
6.31 EUR
15.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu pórovitých a savých podkladov pre zvýšenie antikoróznej ochrany.
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Mako color
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Kód: 2503701
Kód dod.: 404953
EAN: 4029534642629
 
13.87 EUR
34.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color izolačný nástrek proti škvrnám od vody a plesní, dymu, sadzám, nikotínu, asfaltu, dechtu, maliarským vzorom atď. Vhodný na minerálne podklady, drevo, betón atď.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.