sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Ryor
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Kód: 1703346
Kód dod.: 822692
EAN: 8594007970708
 
9.56 EUR
318.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné, dobre vstrebateľné gélové sérum s vysokým obsahom obľúbenej kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje intenzívnu hydratáciu a postupnú redukciu drobných vrások.
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Nivea®
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Kód: 2507109
Kód dod.: 822819
EAN: 9005800388557
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti žiarivý vzhľad a hebkosť počas len minúty vďaka sile vitamínu C. Doprajte si sviežu a mladistvú pleť s NIVEA Rozjasňujúcim sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C.
Nivea Expertné duálne sérum proti vráskam a denný krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Nivea®
Nivea Expertné duálne sérum proti vráskam a denný krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Kód: 2507883
Kód dod.: 822886
EAN: 9005800381367
 
22.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti kompletnú starostlivosť proti vráskam s výkonnou kombináciou NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Expert. Toto účinné duo pôsobí v dokonalej synergii, aby viditeľne redukovalo vrásky, zlepšilo pevnosť pleti a dodalo jej mladistvý vzhľad.
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Kód: 2501879
Kód dod.: 820470
EAN: 8592297012054
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce očné sérum proti vráskam.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Astrid
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Kód: 2509131
Kód dod.: 820476
EAN: 8592297013563
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťové sérum je navrhnuté pre boj proti vráskam a tmavým škvrnám a obsahuje 92 % zložiek prírodného pôvodu. Vysoko koncentrované zloženie so silným rozjasňujúcim a anti-aging komplexom.
Nivea Sun 2v1 pleťové sérum OF50 30 ml
Nivea®
Nivea Sun 2v1 pleťové sérum OF50 30 ml
Kód: 2602028
Kód dod.: 815375
EAN: 4006000128689
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Sun 2v1 pleťové sérum s vysokým ochranným faktorom SPF 50+ poskytuje účinnú ochranu pred UVA a UVB žiarením aj pred škodlivým modrým svetlom (HEVL), ktoré prispieva k predčasnému starnutiu pleti.
Nivea Celular Epigenetics omladzujúce sérum Epicelline 15 ml
Nivea®
Nivea Celular Epigenetics omladzujúce sérum Epicelline 15 ml
Kód: 2508855
Kód dod.: 822408
EAN: 9005800393889
 
20 EUR
1 333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omladzujúce sérum Nivea Cellular Epigenetics Epicelline je koncentrovaná starostlivosť proti starnutiu pleti v praktickom 15ml balení.
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Nivea®
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Kód: 2508171
Kód dod.: 822824
EAN: 9005800381473
 
9.13 EUR
304.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Skin Clear sérum Rebalance & Clear s kyselinou hyalurónovou, provitamínom B5 a niacinamidom je špeciálne vyvinuté pre podráždenú a namáhanú pleť so sklonom k nedokonalostiam.
-1%Zľava
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodoračný prípravok pre WC misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiónového charakteru, parfému s vôňou citrónu, farbiva a pomocných látok.
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 720041
EAN: 8595025819642
 
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou borovice.
-1%Zľava
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Kód: 02646
Kód dod.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuha hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniontového a neiontového charakteru, parfumu s vôňou kvetín, farbiva a pomocných látok.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Kód: 65422
Kód dod.: 720035
EAN: 8595025817747
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 720023
EAN: 8595025835697
 
3.35 EUR
0.84EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304053
Kód dod.: 720061
EAN: 8595025837103
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
AKCE
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304052
Kód dod.: 720063
EAN: 8595025837127
 
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo voní a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Kód: 2309187
Kód dod.: 720222
EAN: 9000101589054
 
3.91 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užite si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a premieňa vašu toaletu na oázu pokoja
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Kód: 2309188
Kód dod.: 720220
EAN: 9000101588392
 
3.91 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užívajte si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a premieňa vašu toaletu na oázu pokoja.
AKCE
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Kód: 2401466
Kód dod.: 720159
EAN: 9000101089882
 
3.91 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zaisťuje hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, obarvuje vodu, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závesu, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závesu, 2× 40 g
Kód: 2405148
Kód dod.: 720014
EAN: 5000204669756
 
2.61 EUR
32.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua Blue čistič WC s efektom modrej vody zabarví vodu pri každom spláchnutí! Pôsobí proti vodnému kameňu, zároveň čistí a osviežuje.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Kód: 86860
Kód dod.: 722028
EAN: 8585003991811
 
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodorizačný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Kód: 86861
Kód dod.: 722027
EAN: 8585003991798
70%
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodoračný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.